Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan szólít titeket az...

Hogyan szólít titeket az anyukátok? Neveteken, vagy van valamilyen családi becenév?

Figyelt kérdés
Engem nem szólít sehogy, csak "gyere ide", "figyelj", ilyesmi, a nevemen sosem szólított, régen voltak beceneveim, míg kisebb voltam, most már az sem. Gondolom ez máshol nem így van, de azért kíváncsi vagyok. Igazából megszoktam már, nem azért kérdezem...21L
2012. jún. 3. 22:49
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Orsikának, vagy Cicának szólít. Ha haragszik, akkor Orsi vagyok, olyan felismerhető dühös hangsúllyal... :D
2012. jún. 4. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
Keresztnevemen, kincsem meg régen husibogyónak hivott, hát mi tagadás tényleg van egy kis gömbölyüségem :D
2012. jún. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%

A Gyulán jót nevettem! Anya is ilyen "dinka":-D

Engem becenevemen szólít amit kiskorom óta használ (nem a nevemet becézi,azt nem lehet direkt) de csak otthon! Mások előtt a nevemen szólít, mert nem szeretne komolytalannak feltüntetni. 2 barátnőm tudja, hogy anya hogy hív otthon:-)

36 éves nő vagyok:-)

2012. jún. 4. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
A teljes keresztnevemen. Sosem a rövidített alakján.
2012. jún. 4. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
Keresztnevemen vagy Csibe, Babám, néha a tesóm nevét mondja véletlenül, mikor hogy:)
2012. jún. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%

Eddig a keresztnevem egy bizonyos becézésén,ahogy mindenki.Mostanában édes pici lányom és picikém.Nem tudom mi történt,de nekem tetszik,mert eddig kicsit távolságtartó volt. :-)

24/L

2012. jún. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:

Engem Lujzának vagy Lujzikámnak(nem ez a nevem), de a fél család köszönt Lujza-napon is emiatt :)

Ha meg mérges, akkor kislányomnak...


26/L

2012. jún. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Cicuka
2012. jún. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Engem általában hugiznak. Van egy bátyám, amióta megszülettem mindig hugi voltam. Az lettem a keresztszüleimnek, szüleimnek, tesómnak, sokszor még unokatesómék is így hívtak, pedig fiatalabbak nálam! :) Ez még mindig megvan pedig már 22 vagyok, gyanítom ez már így is marad! :)

Egyébként ritkán cicának, vagy a becenevemen is szólítanak, azt viszont szerintem 1 kezemen megtudom számolni, hogy hányszor szólított anyu a teljes keresztnevemen. :)

2012. jún. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 Orsiii :) válasza:
Nekem a nevemet becézni szokta :).
2012. jún. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!