Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Lehetséges apukát potolni?

Lehetséges apukát potolni?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, apám kis koromban hagyott itt minket anyámal, és mindig is szerettem volna egy apát, anyámnak nincs senkije, szeretnék ey olyan felnőt férfit aki tudna támogatni az elképzeléseimben, akire felnézhetek, aki szeret, aki megtanithatna dolgokra, csak nemtudom hogy hogyan lehetséges

szerintem ezért is van hogy szeretek más emberekkel beszélgetni akikkel hasonlitunk egymásra gondolkozásban


2012. jún. 9. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem lehetséges. Ezt nem csak a rossz tapasztalat mondatta velem, korodból adódóan lassan a férfiminta a saját párod lesz.
2012. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A rokonaid között nincs ilyen? Ne idegenek között keress apapótlót.
2012. jún. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem, soha nem fogod tudni pótolni...

Enyhít viszont a hiányon, ha egy felelősségteljes, magabiztos, felnőtt pasit fogsz ki magadnak. (Mielőtt félreérted, nem a 30+ és 40+ korosztályra gondoltam felnőtt címszó alatt...)

2012. jún. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én szívesen örökbe fogadnék egy apukát,aki apa módjára viselkedik...


23N

2012. jún. 10. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!