Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szóljak anyóséknak, hogy már...

Szóljak anyóséknak, hogy már elég belőlük?

Figyelt kérdés
Már több, mint egy éve nálunk laknak. Felújítják a lakást. Pár hónapról volt szó. Jóban vagyunk velük, de már sok ez az együttélés. Már rég beköltözhetnének, kb 2-3 hónapja, de mindig van valami, ami miatt "még nem lehet". Az elmúlt év alatt nem beszélgettünk egy jót a férjemmel, mindig sutyorogni kell, nehogy meghallják, más tevékenységről nem is beszélve. Minden hallatszik mindenhol. Szerintetek? Nyeljek egy nagyot, és várjak "türelemmel",vagy finoman szóljak? (Összeveszni nem akarok...)
2012. jún. 25. 14:21
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem neked, a férjednek kellene szólni nekik.
2012. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt a férjeddel beszéld meg, mégiscsak ő a fiuk, ha ő szól, az nem annyira kellemetlen egyik félnek sem.

Viszont én biztosan megjegyezném viccesen a helyedben, hogy ha ők nem, akkor ti költöztök be abba a házba/lakásba.

2012. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Drága anyuka! Segítek takarítani, hogy minél előbb tudjanak költözködni.
2012. jún. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a férjed még nem tette szóvá neked, neki nem kellemetlen? Először a férjeddel beszélj! Ha ő közli velük, az kevésbé kellemetlen.

Ha ezek ellenére sem akarnak költözni találjatok ki valamit. Szeretnétek ti is kifesteni a lakást, átrendezni az egészet, stb. Bár itt meg is kellene valósítani a mondottakat...

2012. jún. 25. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezzétek meg, hogy mikor lesz a házavató, mert már nagyon kíváncsiak vagytok a felújított házra.
2012. jún. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem pedig éppen, hogy kezdjetek el a magánéletet kezdeni!

Szexeljetek hangosan, mászkáljatok előttük pucéran, nagy haveri bulizások otthon éjszakába nyúlóan, stb.


Hidd el! Hamar oda nem valónak és kényelmetlenül fogják érezni magukat....

:-)))

2012. jún. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%

Előző vagyok:

Bocs, a mondat helyesen:


Szerintem pedig éppen, hogy kezdjetek el a magánéletet élni!

2012. jún. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

85%as ban van valami iagzság.

Bár manapság olyan parasztok,vérszívók a rokonok,nálunk vendéssébe jöttek pár órára,még este se álltak fel,akkor sem távoztak amikor közöltük hogy fáradtak vagyunk.Sajnos vannak iylen élősdi emberek.Szerintem nekik így kényelmesebb a nyakatokon.

2012. jún. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen. J volna, ha a férjed mindenben támogatna, nehogy éket verjenek közétek a drága mamáék.


És bizony vállani kell akár az összeveszést is, mert amit művelnek az már régen túlment minden normális határon. Csak hogy tudd: amit művelnek veletek szemben, az agresszió. Az agresszor ellen bizony védekezni kell!

2012. jún. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!