Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mi volt eddig a legfőbb...

Mi volt eddig a legfőbb dolog, amit megtanultatok egy kapcsolat árán, annak elvesztésén?

Figyelt kérdés
2012. júl. 1. 15:33
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
24%
Hogy a félrelépés törvényszerű. Épp ezért jobb, ha már az elejétől fogva számol vele az ember, úgy nem akkora arculcsapás. ;-)
2012. júl. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

Hogy minden csalódást ki lehet heverni egyszer.

Nem szabad valamit tökéletesnek hinnünk, ha egyszer érezzük belül, hogy nem az.

2012. júl. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Pénzügyileg nem segítek többet senkinek.
2012. júl. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Azt,hogy a szöges ellentétét válasszam annak,akiről korábban azt hittem,hogy az életem szerelme.Végre rájöttem,szeptemberben lagzi.:)
2012. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy azonnal el kell mondani, meg kell kérdezni, amit akarunk, amit gondolunk.Az emberek sokszor nem merik kimondani, amit éreznek, amire kíváncsiak.Inkább csendben gyötrődnek, mert nem merik megmondani, vagy megtudni, amit akarnak.Az idő pedig telik, aztán örökre elszáll az alkalom és sosem tudjuk meg, mi lett volna, ha ki merjük mondani, kimutatni, amit szeretnénk.
2012. júl. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Hogy milyen férfiakat illetve szituációkat fogok elkerülni a jövőben nagy ívben.
2012. júl. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok annyira hiszékeny, naív és vannak elvárásaim..
2012. júl. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
51%
A makacsságom miatt életem szerelmét veszítettem el. Elég nagy lecke volt :(
2012. júl. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Azt,hogy a kommunikáció hiánya megöli a kapcsolatot.Hogy ki kell mondani,ha valami rosszul esik,nem célozgatásokba belemenni és remélni,hogy leesik ez a másiknak.Azt,hogy nem szabad ennyire félnem a saját érzéseimtől,hogy ha valami nem működik akkor nem szenvedni a kapcsolatban éveket.
2012. júl. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Hogy egy hisztis liba vagyok, és meg kell változnom. Meg még ezer másik dolgot, de abból könyvet lehetne írni (már írtak mások).
2012. júl. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!