Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha már 2 hete találkozgatunk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha már 2 hete találkozgatunk, de még mindig nem tudom, hogy ez most kapcsolat, vagy sem, akkor felejtős a dolog?

Figyelt kérdés

Csak csók volt, nem feküdtünk le egymással. Csak rossz, hogy most nem tudom mi van. Hatszor találkoztunk eddig, nem akarom elszúrni a dolgot, de legszívesebben megkérdezném tőle, hogy figyelj, akarod ezt az egészet, vagy inkább ne erőltessük?


Közben meg azzal jön, hogy be akar mutatni a barátainak, meg olyanokkal jön, hogy majd elmehetnénk ide, meg oda együtt, szóval előre tervez dolgokat, de közben meg mégis az az érzésem van, hogy csak én akarom ezt az egészet.


Nagyon megköszönném a segítségeteket.


23/L



2012. jún. 19. 00:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá, hogy mi a kuki van, gyerekek?
2012. jún. 19. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia! A magam részéről az volt az első gondolatom a témakörben, hogy őneki sokkal nehezebben megy vagy maga a szexualitás témakör, vagy nagyon nehezen veszi észre, hogy teneked nem olyan piedesztálon van mint ő gondolja. Ennek a kiküszöbölése egyszerű, le kell teperni. :) Ha hagyja akkor jó vagy, ha nem hagyja, akkor hazudott amikor azt mondta hogy be akar mutatni a barátainak.


A második elképzelésem az, hogy előbb akarja a barátai véleményét kikérni rólad, mielőtt belemenne az érzelmiséget okozó szexualitás témakörbe, hiszen ki akarna olyannal lenni akit a barátai nem tudnak elfogadni. Ez viszont ott tűnik cinkesnek, hogy az ember barátai támogatják őt abban amit csinál és akivel csinálja, függetlenül attól hogy komolyan úgy gondolják e.


A legvalószínűbb az, hogy ő azt hiszi, hogy a kapcsolatotok 6 randi alatt még nem jutott el idáig. Egyszerűen közölni kell vele hogy de. :) Tehát ha azt teszed amit mondtál, és megkérdezed tőle hogy akarja e ezt az egészet, akkor valószínűleg azt a választ kapod majd hogy: hogy a fenébe ne akarnám! Viszont persze megkockáztatod hogy az én gondolatmenetem helytelen, de talán ha ezt a kérdést feltéve 6 randi után azt kapod válasznak hogy nem tudja, akkor lehet hogy nem is éri meg erőltetni a dolgot.


Remélem segítettem valamennyit.


24/F

2012. jún. 19. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!