Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Családfa

A kérdés

Hogy csinálhatnék családfát? hogy lehetne kikutatni hogy ki volt az üküknagyapám vagy ilyesmi?

2008. máj. 5. 10:38  Privát üzenet  

A válaszok

Olvasd át ezt!

[link]

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 90%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2008. máj. 5. 10:52 Privát üzenet
Menj el a városi levéltárba, ott szokták ezeket kutatni, ott vannak az anyakönyvi kivonatok, amik mindenki számára nyilvánosak.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2008. máj. 5. 15:03 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Születésnapom volt és megkaptáűk a piát. Szerintetek mit tegyek? Hogy csinálhatnék valami jót, vagy hogy győzhetném meg őket hogy nem volt pia. De azt megmondtam hogy a sör volt....
Mit csinálhatnék akkor, amikor tudom, hogy valaki eltúlozza a dolgokat, néha-néha kamuzik?
Mit csinálhatnék? ( többi lent)
Munkatársam egész nap nem csinál semmit, én dolgozok helyette is, mit csinálhatnék?
Hogyan csinálhatnék meghívót?
Mit csinálhatnék? A történet alul

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Családfa rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!