Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most mit csináljak? Anyának...

Most mit csináljak? Anyának nem szóltam előre róla.

Figyelt kérdés

Most hogy a fősuli befejezése óta (5 hónap) nem találtam még melót, anyám el akar küldeni babysitterkedni az ázsiaiakhoz.

Nincs kedvem hozzá őszintén, jobban szeretnék a szakmámban (pénzügy) elhelyezkedni. Ezért írtam a nagybátyámnak egy e-mailt, hogy tudna-e segíteni és írta hogy személyesen megbeszélhetnénk és hogy át tudna-e jönni. Kiderült hogy anya már június óta ígéri neki hogy átjöhet :S És anya azt mondta hogy majd szeptemberben.... De nekem most kéne a segítség :S Mondjam meg anyámnak hogy őt megkerülve segítséget kértem a rokonától?

Arról nem igazán tudom őket meggyőzni hogy ne kelljen elmennem gyerekfelvigyázónak, így jól jönne ha a nagybátyám esetleg tudna valamit.


2012. aug. 13. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
88%

Bocsi,de nekem ez tök zavaros!

Nagylány vagy már,ha segítséget akarsz valakitől,akkor menj oda hozzá, és beszéld meg vele személyesen!

2012. aug. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom persze... ő mondta hogy át szeretne jönni hozzánk.
2012. aug. 13. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Elvégeztél egy főiskolát, és anyukád úgy dirigál neked mint egy 5évesnek... itt a gond.
2012. aug. 13. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből kb 1 dolgot értek. Azt hogy nem akarsz bébiszitter lenni. A többi full zavaros. Ha jól sejtem, már felnőtt vagy. Ha nem tetszik az a meló, amit a kedves mamád ajánlott, dolgozz mást. Gondolom, nem akar már eltartani, amit meg is értek.
2012. aug. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Írsz nagybátyádnak, hogy ekkor és ekkor ráérsz, jöjjön át vagy taláékozzatok egy kávézóban/parkban/nála.
2012. aug. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért pont az ázsiaiakhoz akar elküldeni babysitterkedni?Pontosabban melyik országról lenne szó?Tudod az ottani nyelvet?Mert ha nem akkor szerintem hülyeség olyan messzire kimenni
2012. aug. 14. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A szitterkedésből soha sem fogsz visszatalálni a pénzügyhöz, úgyhogy ez elég merész ötlet.

De egyébként igaza van az előttem hozzászólóknak. Ennyi idősen már felnőttként kellene viselkedned.

Nem szóltál előre ok, de a lényeg, hogy keresel munkát! Ez azért csak fontosabb.

Odaálsz Anyukád elé és azt mondod: Anya, megkerestem a nagybátyám munkaügyben és tudna segíteni. Átjönne valamelyik nap megbeszélni. Keddre/Csütörtökre/Szombatra fogom áthívni.

2012. aug. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!