Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szülők, ti mit szólnátok, ha...

Szülők, ti mit szólnátok, ha a felnőtt lányotok (aki még veletek lakik) ezzel állna elétek?

Figyelt kérdés

Ha azt mondaná, hogy szeretne összeköltözni a legjobb barátnőjével, albérletben. (Részben az önállósodás miatt, részben meg mert nagyon jó ötletnek tartják)

Mit szólnátok hozzá?


2012. aug. 28. 19:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Attól függ hány éves, dolgozik e vagy tanul vagyis nekem kéne e fizetnem vagy neki.
2012. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
24 évesek és mindketten dolgoznak.
2012. aug. 28. 20:02
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
szerintem engedd el, ha már dolgozik és elvágy a szive, hát menjen, ha nem sikerül, majd költözik vissza.
2012. aug. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék, hogy önálló akar, és tud lenni!
2012. aug. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs itt semmi probléma!Van munkája,kitudják fizetni az albit a barátnőjével,miért ne mehetne?Én engedném ha a helyedben lennék!
2012. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Örülnék neki és lehetőségeimhez mérten még segíteném is, ahogy anno a szüleim és az anyósomék tették velünk.

Édesanyáméktól rengetek konyhai hasznos dolgot kaptunk, a konyharuhától kezdve a merőkanálig, anyósoméktól pedig a kamrafeltöltéshez kaptunk segítséget, befőttek, lekvárok, egyebek formájában.

Az, hogy éppen a legjobb barátnőjével akar összeköltözni, még jó is, mert valószínűleg én is ismerném a lányt, nem kellene azon aggódnom, hogy miféle idegennel bútoroznak össze.

2012. aug. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Én vagyok az egyik lány :) Hát félünk, hogy mindkét részről balhé lesz. Az én szüleim részéről azért, mert leszbinek tartják a barátnőmet a viselkedése miatt (pedig nem az, egyikőnk se) az ő szülei meg, vagyis inkább az apja nagyon ragaszkodik ahhoz hogy a barátnőm otthon lakjon majd mindig.

Szóval elég érdekes a helyzet, nem tudjuk, hogy hogy mondjuk el.

2012. aug. 28. 20:31
 8/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Így elengednélek (:
2012. aug. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ha mindketten felnöttek vagytok, eltartjátok magatokat, akkor mit érdekel benneteket, hogy mit szólnak hozzá mások (akár a szülök, akár idegenek)?

Ha nem tetszik nekik, akkor egy ideig szenvednek, idövel meg megszokják a dolgot és leállnak a hülyeségekkel.

2012. aug. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
24 évesen mindenki azt csinál, amit akar.
2012. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!