Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha épp felzaklat benneteket a...

Ha épp felzaklat benneteket a nem komplett családtagotok, utána hogy rázzátok helyre a lelkivilágotokat?

Figyelt kérdés

A nem épp szerencsésebbeknek biztos van egy - egy idióta családtagja, aki azon éli ki magát hogy a másikat terrorizálja. Akik együtt is élnek egy ilyen személlyel, hogyan "rázzák helyre" magukat veszekedés után?

Kéne valami tipp, mert megbolondulni nem szeretnék tőle, amíg el tudok költözni.


2012. aug. 30. 15:26
 1/6 anonim ***** válasza:

Ismerős helyzet én is ebben vagyok néha, anyámmal szoktam veszekedni. Ilyenkor elvonulok, zenét hallgatok és próbálok megnyugodni és azokra gondolok, akik még ott állnak mellettem( nagynéném, párom, barátnőm) Ettől megnyugszom és már is könnyebben megy minden tovább.

Nevelőapámmal rosszabb volt, ő terrorizált minket vele azt csináltam, hogy a képébe röhögtem. De biztos van más megoldás is.

L/18

2012. aug. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én figyelmen kívül hagyom már, bár ez nem mindig sikerül. Ma délelőtt is nagyon megbántott,sétáltam egyett,kiszellőztettem a fejem és picit jobb lett.
2012. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Séta, telefonálás a kedvessel, süti sütés, gy jó sírás.
2012. aug. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
süti sütés, kutyasétáltatás, séta a párommal, rajzolás, zenehallgatás, vagy mosogatás...
2012. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
én faterral szoktam összekapni általában olyankor csapkodom az ajtót meg mindent mint egy hisztis kisgyerek... vagy ami még jó hogy ha épp ott van a cicám a szobámban akkor simogatom, odabújok mellé. xdd lehet kicsit gyerekes, de jól esik.
2012. szept. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A legfontosabb, hogy ne beszélj vissza neki. Nézz a szemébe, de ne figyelj rá! Majd lenyugszik. (magadban nyugtázhatod, hogy milyen:))
2012. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!