Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » 13 éves vagyok és most fogok...

13 éves vagyok és most fogok találkozni elősször az apámmal. Szerinteteek? Mit kéne mondanom neki ő mit fog nekem mondanii? Tanácsook léccíí köszí.

Figyelt kérdés
rosszindulató comictól kíméljetek!!!
2012. szept. 17. 15:17
 1/7 anonim válasza:

Valójában neki kell picit jobban megerőltetnie magát, hogy mit mondjon neked. És ezzel elindítani a beszélgetést.

Azt, hogy mit mondj, nem tudom, magától fog jönni, de gondolom az alap, hogy tegezed.


Ha egyikőtökben sincs negatív érzés, akkor egy kötetlen beszélgetés fog magától kiindulni.


Fiú vagy, vagy lány?

2012. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Miért csak most, az okát tudod? Ha nem kérdezd meg.

Kérdezz meg bármit amire kiváncsi vagy és kérd meg mondja el a történetet az ő szemszögéböl.

Nyugodtan kérdezd ki, hol él, mivel foglalkozik, kivel él, mik a tervei, mindent amit csak akarsz, neked ez jár.

2012. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ő idegesebb mint te, hgy hogyan fogadod, elutasító vagy vádaskodó leszel-e vele.


Azt elárulod, hogy miért nem találkoztatok eddig? Most tudta meg, hogy van gyereke, vagy jöhetett volna, de nem tette? Szerintem ezen is múlik. Ha csak most szerzett rólad tudomást, akkor biztos sok minden érdekli veled kapcsolatban.

2012. szept. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hidd el jonni fog magatol... De sztem elobb ismerkedjetek! Aztan fokoztosan felteheted a kerdeseid azt a sok sok miert?-et ami benned van. De velemenyem szerint ne rohand le.
2012. szept. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
lány vagyok. És amikor megszülettem akkor apám otthagyta anyámat.
2012. szept. 17. 16:39
 6/7 anonim ***** válasza:

Próbálj nyitott és barátságos lenni.

Nem tudom, mostantól rendszeresen látjátok-e majd egymást, de ha igen, akkor ne légy türelmetlen, most az első alkalommal.

Egyfelől ő a felnőtt, bizony neki kell megszólítania a gyerekét, ha már ennyi idő után találkoztok. Lehet, hogy kínosan feszengeni fogtok az első időkben, hiszen nem ismeritek egymás. Hiába az apád, és hiába vagy a lánya, sose beszéltetek, tehát itt egy teljesen új ismeretség fog megköttetni, ráadásul terhelve a 13 éve minden kérdésével (miért nem volt melletted, miért nem találkoztatok, miért ment el stb.), tehát mindkettőtöknek óvatosnak és tapintatosnak kell lenni majd.


Kitartás, és csak bátran... Kívánom, hogy jól sikerüljön!

2012. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


lány vagyok. És amikor megszülettem akkor apám otthagyta anyámat.


minek találkozol vele? verd fejbe egy vasdarabbal hátha beledöglik

2012. okt. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!