Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szerintetek menjek el talalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek menjek el talalkozni a ferjem ugymond ratapados csajaval?

Figyelt kérdés
ma el vettem a ferjem telefonjat,es elolvastam az sms-eket,amiket irt egy nonek,es en gyorsan irtam egy sms-t a no szamara a ferjem telefonjarol hogy talizzunk ma 5 kor! a ferjem most alszik,mert dologozott,es nallam van a telefonja az elobb sms-eztem a novel es beleegyezett hogy talalkozzunk! persze itt olvasom a regi sms-eket hogy a ferjem irta neki hogy hagya mar beken,mert nem akar tolle semmit,de a csaj irta hogy neki nagyon tetszik,marmint az en ferjem es hogy miert nem probaljak meg egyutt,mert a csajszit nem zavarja hogy a ferjem nos ember!
2012. márc. 7. 14:44
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
76%

igen! majd jól meg fog lepődni hogy nem a férjed várja :D

én jól kiosztanám...

mégis mit képzel magáról hogy nős ember után futkos, aki ráadásul mondta is hogy nem akar tőle semmit

az ilyenek miatt tartják a nőket r.bancnak

2012. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán tudod, hogy néz ki?


Amúgy én nem blamálnám magam ilyesmivel.

Olyan, mintha nem bíznék a férjemben.

2012. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem nagy hülyeséget csináltál.

Ha a férjed nem akar tőle semmit, mire volt ez jó?

Magyarázkodhatsz!

28/n

2012. márc. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
58%

Én elmennék. Nem is feltétlen egyedül (barátnőkkel, férfi ismerőssel) Mert ki tudja, ha valami debella, nem bírnék vele egyedül. :D Mindenesetre úgy megtépném, hogy többé nem keresné a férjem, az fix.

Az én páromnak is írogatott valami egyedülálló anyuka, aki sikeresen magára maradt a kölykével. Nem akart leszállni róla, írogatott neki, a párom sosem válaszolt, nem vette fel a telefont. Egyszer megírtam neki a saját nevemben a sms-t, hogy jó lesz, ha békén hagyja. Azóta leállt. De ha tudtam volna, személyesen intézem el...

2012. márc. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
94%

Jaj ne menj már bele ilyen gyerekes dolgokba.............az ilyet hagyni kell, intézze el a férfi. Állati megalázó amikor asszonyka koptat le valakit..sosem tenném. Ha valaki rátapad a férjre, megbeszélem vele hogy legyen szíves zárja le, max jót röhögünk a csaj teperésén, ha nagyon cikin csinálja, ennyi.

Kamaszkoromban még mentek az effélék, az ilyen kis "cicapárbajok" asszonyka és harmadik fél között, de felnőtt fejjel megalázó.


Mondjuk eleve amit csináltál, hogy a férjed telójában kotorásztál, meg sms-eztél a nevében, mialatt ő alszik, meg intézkedsz helyette, nálam ez nem szint. Már bocsánat. A férjed vagy igencsak tesze-tosza, vagy eléggé nagy vitára számíthatsz ha felkel. Ennyire nem szabad lesüllyedned!

2012. márc. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 anonim ***** válasza:
100%
A gáz az (is), hogy mindezt a férj háta mögött....mintha valami kis teszetosza hülyegyerek lenne, akinek a nagy és okos felesége majd intézkedik ha ő már nem képes. Állati égő lenne...a férjed meg valóban azt gondolná nem bízol benne. Meg hogy helyette intézkedsz. Ezt egyetlen férfi sem hagyná annyiban...saját magadat és őt is porig alázod, ha idáig süllyedsz.
2012. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/68 A kérdező kommentje:
de hat most olvasatm el a tobbi sms-t,es azt is irta hogy nagyon jo az agyban,meg hogy igy meg ugy csinalna a ferjemmel,es olvastam hogy a ferjem meg irta neki,hogy KOSSZ de nincs szuksege a szolgalataira!most mit csinaljak,azt sem tudom hogy nez ki?hogyan fogom felismerni? most irta a kis ribanc hogy az uj fehernemujet veszi fel a randira? de en honnan fogom felismerni?
2012. márc. 7. 14:57
 8/68 anonim ***** válasza:
100%

na látod, az utolsó hozzászólásodban írtakból látszik, h már neked is leesett: ezzel jól megkeverted a dolgokat. ha a férjed lennék,eddig azt gondoltam volna, h "nem kell nem semmi más, a feleségem ezerszer különb ennél a nyomulós picsusnál. most meg azt, h két bolond nővel vagyok körülvéve, hármónk közül én vagyok az egyetlen normális".


eleve miért kutatsz a telójában, de hogy még smseket is írsz a nevében a tudta nélkül. neked kell tisztáznod magad, mert a férjed nem hibázott csak te


35/N

2012. márc. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
87%

De miért nem kelted fel a férjed, és mondod ezt el neki? Odamentek ketten és majd a férjed beszél!


Komolyan mondom, felnőtt nő vagy, feleség, legyél már egyrészt kicsit komolyabb, másrészt határozottabb! Ne sms-ezgess a férjed nevében mint valami kis tini, hanem odamentek ketten és nyomatékosan megkéri hogy "látod, ő a feleségem, szeretem, most pedig szépen elbúcsúzunk és békén hagysz, mert ha nem akkor telefonszámot váltok!"


Ennyi. Vagy ha nagyon nem hagyod a férjednek és nagyon te akarod elintézni, akkor most fogod azt a telefont, abbahagyod a kamaszos sms-ezgetést, és FELHÍVOD. Megmondod, hogy "szia, én a Józsi felesége vagyok, az sms-eket is én írtam, hogy megtudjam, valóban ki a csuda vagy te, most hogy már tudom, lekophatsz, a férjemnek nem kellesz. Szevasz."


Ennyi. Ne ess kétdégbe, légy határozott, de én azt mondom, hogy egy igazi, működőképes kapcsolatban ezeket NEM a férjed háta mögött kéne intézned...

2012. márc. 7. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 anonim ***** válasza:
100%
de most neked tulajdonképpen mi bajod van? a férjed elküldte a nőt melegebb éghajlatra. most ehhez mégis mit akarsz hozzáfűzni?
2012. márc. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!