Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kéne megmondanom a volt...

Hogy kéne megmondanom a volt barátaimnak, hogy nem akarok már velük találkozni?

Figyelt kérdés
Már eltávolodtunk egymástól. Legalábbis én így érzem, szerintem ez elég érezhető, nem tudom, hogy nem érzik. Tizenévesen sok időt töltöttünk együtt, de akkor is, így utólag nézve inkább haverok voltunk, semmi komolyabb dologról nem beszéltünk, de mindig együtt voltunk, mert egy társaság voltunk. És igen, nem is tartom őket valami intelligensnek. Egyszerűen nincs témánk. Ők a pletykák, TV műsorok világában élnek. Amikor az utóbbi időben kint voltam velük, akkor is meg sem szólaltam kb. Mostanában amikor hívnak, meg nem adok egyenes választ. A mai nap, meg az egyikőjük számonkért, hogy miért nem megyek ki velük soha. Persze ezt elég érdekes stílusban. Szivesen megmondanám az igazat, mert így csak magamnak ártok, de mégsem mondhatom meg, hogy figyeljetek, ennyi volt, nem érzem, hogy találkoznunk kéne, nincs közös témánk, és inni (alkoholt) sem akarok már. Hogy kéne megoldanom ezt a problémát, mit gondoltok? Volt már valaki hasonló helyzetben?
2012. márc. 10. 13:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszerûen nem tartod velük a kapcsolatot. Mondd más ember lettél és más célokat tûztél ki az életedben!
2012. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Voltam. Röviden elmondtam azt nekik, amit leírtál ide, berágtak rám, és többet nem hívtak.


Ennyi.

2012. márc. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem ha ilyenek ahogy irod nem érdemes megmondanod nekik.ha kérdezik miért nem mész,mond h nincs időd. hanygaold őket. Egy idő után nem fognak keresni
2012. márc. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Voltam ilyen cipőben.Addig mondd meg nekik,hogy vége,amég teljesen rá nem telepszenek az életedre és meg nem keserítik.
2012. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!