Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tényleg létezik, hogy ha az...

Tényleg létezik, hogy ha az apuka és a szerető (ffi) hasonlítanak egymásra akkor nem derül ki az apa számára hogy mástól van a gyerek?

Figyelt kérdés

Hallottam a tévében egy felmérést hogy az apák egy bizonyos százaléka nem is tudja, hogy más gyerekét nevelte fel.

Ha az anyuka félrelép egy olyan pasival aki hasonlít a férjére külsőleg és gyereke születik tőle, akkor lehetséges hogy nem derülnek ki a történtek?


2012. okt. 20. 08:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Két kék szemű embernek szinte 100%-ban kék szemű gyereke lehet, a kék szem recesszíven öröklődik. Nézz utána.
2012. okt. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 mustafa33 ***** válasza:
Minek olyan szerető, aki ugyan olyan mint a házastárs? Abból nem elég egy? Változatosság az élet! ☻
2012. okt. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

ma 21:11


Haha:DD Ekkorét már régen röhögtem!Apának full kék szeme van,nekem meg a tesomnak érdkes módon mindegyikünknek olyan barna a szemünk hogy már szinte majd nem hogy fekete..pedig mi nem mástól vagyunk az tuti.

2012. okt. 20. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

utolsó: de gondolom, anyádnak barna...


amúgy ritka köcsög dolog szerintem attól, aki a halálos ágyán mondta el, mert olyankor már nincs idő megbeszélni, és egy feldolgozatlan üggyel hagyja hátra a másikat. akkor már tisztességesebb lett volna el se mondani.

2012. okt. 22. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!