Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek létezik, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, hogy egy 35 éves nő megelégszik csupán a lotyó szereppel? Egy férj k. ja ként? Nem jobb egy felvállalható kapcsolat ilyen korban már gyerek meg minden? Aki volt már szerető abban mi zajlott le?

Figyelt kérdés

2012. febr. 19. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Miért? Szerinted ez csak huszonéves korban normális?
2012. febr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van aki beletörődik(gondolom)a sorsába és nem akar másként csinálni semmit.Nem mindenki családcentrikus.
2012. febr. 19. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semikor sem normális, de egy 35 éves nőnek persze magamból indulok ki szerintem más tervei kell, hogy legyenek.
2012. febr. 19. 20:51
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Valószínűleg majdnem minden 35 éves nő szeretne "felvállalható" kapcsolatot és gyereket. De ez nem mindig ennyire egyszerű, és nem mindig jó helyen keresgélnek.

Én azt gondolom, hogy egy kapcsolatért 2 ember felelős, a férfi és a nő, együtt, és nem egy harmadik, a "lotyó".

A lotyó a SAJÁT boldogságát keresi, ahogy teszi ezt mindenki, és ezt nem lehet senkinek a szemére vetni, még akkor sem, ha te magad tökéletes vagy, amit nem hiszek.

A férjnek viszont nem muszáj megcsalnia a feleségét. Én nem veszem be az "elcsábítottak" dumát, ha én nem akarom, hogy elcsábítsanak, nem esem rá "véletlenül" senkire az ágyban. Ezt azok a férfiak mondják csak, akikben még annyi sincs, hogy vállalják a felelősséget a félrelépésért, és azok a nők hiszik el, akiknek könnyebb mást lotyózni, mint magába nézni és szembesülni egyrészt azzal, hogy a kapcsolata tönkrement, másrészt azzal, hogy neki ebben mekkora része volt.

A szerető nyilván azt reméli, hogy őt fogják választani (ami egyébként nem így van, mert a szerető mindig szerető marad - ha a pasi elválik, akkor is egy "rendes" lánnyal fog új életet kezdeni). Sok esetben a szerető véletlenül tudja meg, hogy szerető, ha meg tudja, sokáig hitegetik olyasmivel, hogy már nincs szex, már nem működik a házasság, majd el fognak válni - közben meg ebből semmi nem igaz.


Viszont: ne ítélkezz, hogy ne ítéltess. Mindenki úgy él, ahogy akar. Ennyi.

2012. febr. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 omba ***** válasza:

Jól értem, te most a pasid (férjed) szeretőjén értetlenkedsz?

A szerető nem k...., - volt ilyen kapcsolatom, mi tagadás még a rossz irányba fordult házasságom javításában is szerepe volt.

De biztosan jobb egy nyílt, felvállalható kapcsolat, ez nem vitás.

Ahogy jobb egy milliós havi fix is, annál, mit amennyit keresek.

Nekem ez jut.

Neki meg az.

2012. febr. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A te esetedben biztosan.
2012. febr. 24. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy számára jobban megéri egy alfahím szeretőjének lenni, mint egy gammahím feleségének.

(és ezt nem anyagi értelemben értettem)

2012. máj. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Sok ember belekerül ilyen helyzetbe, ennek viszont ezer oka lehet. Jellemző, hogy nem tud a helyzetéről, otthonról hozta a megaláztatást és az érzelmei elfolytását, anyagi függésbe került, kapcsolatfüggő- képtelen elfogadni a tényt, hogy más is szeretheti és mást is szerethet, mint az aktuális partnere stb.


Ez a korral egyáltalán nem lesz kevesebb, 35 évesen épp úgy bele lehet kerülni ilyen helyzetbe, mint 15 évesen, csak mások a tipikus helyzetek. 35évesen többen vannak rossz házasságban pl

2013. febr. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!