Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hol tudom megkeresni az...

Hol tudom megkeresni az anyámat, mik a lehetőségeim? 1 éves koromban elváltak a szüleim, s nem sokat tudok róla. Leánykori név meg egy pár dolgot. Mit kell csinálni? Ti hogyan csinálnátok? Meg akarom találni őt!

Figyelt kérdés
2009. aug. 9. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
kérdezd meg apudat hogy tud-e valamit róla, nagyszülőkről esetleg, ez a legegyszerűbb. esetleg apud régi barátait hogy tudnak-e róla valamit
2009. aug. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%

Nem akarlak elszomorítani, de ha az anyád nem keresett meg téged 1 éves korod óta, akkor most sem valószínű, hogy kíváncsi rád...


Legalábbis, én a helyedben úgy lennék, hogy ha eddig nem kellettél neki, akkor most már mi közötök egymáshoz?!


Nagyon szomorú, de így van...


Nagyon sajnállak, hogy neked egy ilyen anya jutott. :[

2009. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz mástól segítséget kérni, és nem nagyon gyakori a neve, akkor gugli, iwiw, facebook, telefonkönyv, online tudakozó. Nem biztos, hogy meglesz, de egy kiadós guglizás gyakran meghozza az eredményt.
2009. aug. 9. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem számít, hogy nem kíváncsi rám...csak látni szeretném, tudni, hogy ki ő. Lehet meg se mondanám neki, hogy én vagyok a lánya. Ezeket az iwiw telefonkönyv stb. már próbáltam. Apám a válásuk óta nem látta, csak annyit tudott, hogy Sopronba ment férjhez, s utána voltak még gyerekei. A család régi barátai sem tudnak róla semmit.
2009. aug. 9. 18:04
 5/6 anonim válasza:
ha nagyon nagyon érdekel akkor le kellene nyomoztatni.Anyukámnak a tesoja igy lett meg mert volt egy ismerösönk a rendörségen. A másik megoldás a gyerekek felöl kérdezgetni. Keresgélni az ált. iskolákba szerintem ha elmondod h mit szeretnél biztos segitenek neked!
2009. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmit nem tudsz a körülményekről miért nem ismered?

Az apád nem mondott el róla semmit?

Az is lehet,hogy hazudtak neked vele kapcsolatban nem lehet sosem tudni.Minden esetre bármi is történt érdemes lenne meghallgatni az Ő verzióját is,hogy miért nem tartotta a gyerekével a kapcsolatot.Önszántából,vagy esetleg valaki(kik)miatt félelemből.Menj be a kórházba ahol születtél,és érdeklődj ott.Az adatai megvannak az archívumban.Anyai nagyszüleidet sem ismered?Polgármesteri hivatalba vagy a levéltárba is elmehetsz,ott biztosan meg tudják neked mondani hol kaphatsz segítséget hozz.

De biztos,hogy az apád is tudna segíteni ha akarna,nekem ezért is sántít a dolog,hogy eltávolítottak tőle..

2009. aug. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!