Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találjam meg a 21 éves...

Hogyan találjam meg a 21 éves Bátyámat?

Figyelt kérdés

A bátyám 8 évvel idősebb nálam, Kubában él. Félig fekete, félig fehér.:)

Apukám balkézről született gyereke.Azon kívül van még 1 testvérem, aki szintén a bátyám, csak ő 20évvel idősebb nálam. Ő csak annyit tud a Kubai bátyámról, hogy Richard Katrená(a)k-Nem tudom, hogy Á, vagy A.-Nincsen náluk internet... Hogyan találjam meg??

13/L


2011. aug. 1. 16:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Magyar Vöröskereszt. Ott segítenek.
2011. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fordulj a Vöröskereszthez. Van kereső szolgálatuk.Éppen az ilyen és hasonló esetekben segítenek. Adj meg minden létező birtokodban lévő adatot. Meg fogják találni. Én egy reménytelenebb eset megoldását kaptam a Vöröskereszttől.
2011. aug. 1. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%
Repülj Kubába és érdeklődj.
2011. aug. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz ügy. Ne is haragudj de ezt nagyon nehezen fogod tudni megtalálni, főleg ha nincs ott internet. De ha esetleg még meg is találnád, egyáltalán mit fog mondani rólad. Kérdezd meg apukádat hogy egyáltalán volt is e vele vagy csak azt tudja hogy van a világon.
2011. aug. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, megpróbálom a vöröskeresztnél:D
2011. aug. 1. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!