Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ti szóltok e ha észreveszitek,...

Ti szóltok e ha észreveszitek, hogy az egy légtérben veletek lakó nem elég higiénikus?

Figyelt kérdés
Gondolok itt, hogy elég feltűnően, kb négy öt hónap alatt fogy el egy két és fél decis folyékony szappan, illetve észrevettem, hogy főleg hajnalban amikor felkell pisilni, kezet sem mos, úgy megy vissza a szobájába. Ti hogy jeleznétek, hogy ha nem akarjátok, hogy kötekedésnek, vagy utána kémkedésnek is venné. Mivel támasztanátok alá, hogy jogos az észrevétel?
2013. febr. 2. 16:43
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
16%
és te nem vagy büdös?
2013. febr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Nemtudom hogy jön ez ide, de nem iszok bort és vizet prédiláló típus, szóval nem. de nyílván nincs olyan, hogy nap végére sosem, de itt sima kézmossáról van szó, pl wc-zés után.
2013. febr. 2. 16:49
 3/28 anonim ***** válasza:
64%

Hogy nem mos kezet, az nem érdekel, mert az az ő dolga, az ő egészsége, nem az enyém.


Akkor szólnék - de akkor szólnék! -, ha büdös a szája, méterekről (volt ilyen tanárom is, munkatársam is, és érdekes módon mindig pont ők szerettek a másik ember arcába hajolva értekezni), ha önmaga büdös (lábszag, hónaljszag, nagyon ritkán cserélt alsónemű, ágynemű szaga stb.), ha sok koszt hagy maga után (pl. sáros lábbelivel közlekedik a közös helyiségekben), ha sok mocskot hagy maga mögött.


Semmivel nem kell alátámasztani, hogy bármi jogos-e vagy sem. Megjegyzed, hogy büdös, és figyeljen oda magára, mert nyílván nem csak te érzed ezt, hanem más is. Viszont te vagy olyan rendes, hogy szólsz neki négyszemközt.


De biztosan nem érdekelne, hogy hajnalban kezet mos-e slozé után, vagy hogy mennyi folyékony vagy szilárd szappant használ el. Hajnalban én aludni szeretek, nem kémkedni mások után. :)

2013. febr. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom... Otthon, ahol mindent én takarítok, (vagyis tiszta a WC) én sem mindig mosok kezet és nem mindig szappannal. Nyilvános helyen mindig kezet mosok, mert koszosak a WC-k, emellett naponta kétszer zuhanyzok és szeretem a rendet, illetve minden nap cserélek alsóneműt, pólót. Tehát én nem vonnék le messzemenő következtetést ebből.
2013. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
71%

Külön folyékony szappanotok van? :)


Szólj rá, akkor, amikor wc-zés után nem mossa meg a kezét. Ha férfi, akkor nem fog megsértődni. Ha nő, akkor valószínűleg magára veszi, de az már legyen az ő gondja.

2013. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
mi itt a börtönben ,nem merünk neki szólni,hogy pl mosson kezet,mert még farba tosz,
2013. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Meselj neki egy nap az "egyik kollegadrol", akit "a barataiddal pletykaltal" hogy milyen gaz hogy nem mos kezet, stb. Nem ismer majd magara (mert szerintem sok ilyen ember van sajnos) de remelem hasznos lesz.
2013. febr. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
de én ezt nem is mondtam, hogy büdös. olvastok ti ilyesmit a kérdésemben? volt mikor szobatársam is volt, és ha brokeszos kézzel fogja meg a kilincset, engem, ne haragudjatok, de zavart. És nem tehettem róla, hogy úgy ment ki, hogy felébredtem hajnalban és észrevettem, hogy egyből bejött, nem ment a fürdőbe is.
2013. febr. 2. 16:54
 9/28 anonim ***** válasza:
65%

"Otthon, ahol mindent én takarítok, (vagyis tiszta a WC) én sem mindig mosok kezet és nem mindig szappannal."


És a f@rkadat csipesszel veszed ki a nadrágodból?

2013. febr. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Külön van, mert nem rokon csak egy smber akivel együtt lakok, és nyílván nappal kezet mos, csak akkor nem. tehát ez ilyen fura dolog, hogy gondolom lusta, feküdne lefele, vagy úgysem feltűnő, és akkor nem megy el odáig.
2013. febr. 2. 16:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!