Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Most tudtuk meg, hogy van egy...

Most tudtuk meg, hogy van egy élő nagybátyánk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Kiderült az alsó szomszéd által, hogy tatánknak van egy elhallgatott fia. Házasság kívül született, így se tatánk, se az anyja nem foglalkozott vele. Vélhetően az apánk nem tud róla. Megtaláltuk facebookon is őt. Ő tud rólunk mindent, de mi csak most hallottuk. Ti hogyan reagálnátok erre? Elmondanátok az apátoknak, hogy van egy bátyja?

2013. febr. 22. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Én elmondanám. Biztos örülne neki.
2013. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Persze! Nagyon fontos találkozás lehet belőle!

Gondold el, te is akarnád tudni, ha van egytestvéred.


Hány évesek vagytok? Gyerekek még? Nyugodtan mondjátok el, ez apukátoknak is fontos.

2013. febr. 22. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A nagybácsi 63 éves, apánk pedig 57. Mi huszonévesek. Önálló élettel.
2013. febr. 22. 23:35
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Holnap fog kiderülni, hogy mamánk mit tud erről, mert vélhetően tud a nagybácsi létezéséről.

2013. febr. 22. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
ha ő tud rólatok mindent,és nem kereste apádat minek bolygatni.63éves ami volt ill nem volt azt már nem lehet be pótólni.és akkor mi van ha van egy bátyja?Semmi.Nekem 4van.Nem jöttem lázba tőlük mikor megtudtam.Nem voltak közös emlékeink,semmi.vad idegen emberek számomra.Nagy a világ elférünk.Tudom vannak,ők is tudják vagyok ennyi.
2013. febr. 23. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!