Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Normális vagy csak én reagálom...

Normális vagy csak én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Párommal lassan egy éve vagyunk együtt,neki 2 lánya nekem 1 van,még nem lakunk együtt.Ő két hetente hozza őket el,és akkor sosem vagyunk együtt akkor csak a gyerekeivel van,ez néha 3 nap vagy 1 hét is lehet.Az a gond és úgy érzem én akkor hanyagolva vagyok,sosem egy közös program de még találkozni sem találkozunk.Ez nekem nagyon fáj,ti mit tennétek a helyemben?Elhanyagolva érzem magam,és teljesen másként viselkedik velem...és sok a veszekedés én nem azt akarom hogy válasszon közöttünk,ilyen meg sem fordúlt a fejembe,csak jó lenne ha én is odatartoznék.szerintetek?Nagyon szeret a srác,állitólag.
2011. okt. 30. 18:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Egyrészt tiszteletben kell tartani, hogy a gyermekeivel van.

Másrészt meg azért megpróbálhatsz vele beszélni, hogy ha tényleg komoly a kapcsolatotok, akkor csináljatok ezekból a napokból egy napon közös programot, te,ő, meg a három gyerek. Ez is jogos felvetés, de csak finoman hozd elő.

2011. okt. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztos nagyon szeret, de szereti a gyerekeit is. Mindenképpen jobb jel, mintha le se szarná őket, mert az azt mutatja, hogy a közös gyereketekkel is így bánik, ha majd lesz, és ha netán elváltok. Mondd neki, hogy szervezzetek időnként közös programokat, hogy a gyerekeitek is jobban megismerjék egymást.

Te nyilván többet tudsz foglalkozni a gyerekeddel, mint ő az övéivel, ő is szeretne törődni a gyerekével.


Amúgy mennyi idősek a gyerekei és mikor vált el az anyjuktól? Mert lehet, hogy azért viselkedik másként veled, mert tudja, hogy még sérültek a válás miatt.

2011. okt. 30. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Miért nem csinál közös programot, mivel indokolja? Találkoztál már egyáltalán a lányaival? Lehet, hogy nem akarjka kitenni a lányait a hozzád való kötődésnek, amíg nem teljesen biztos benne, hogy veled akarja leélni az életét.
2011. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Én a helyedben szóközt használnék az írásjelek után, és normálisan fogalmaznék. Bezony.
2011. nov. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a pszhihológusról már halottál?
2012. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

TE REAGÁLOD TÚL!


Ne akard minden áron magadhoz láncolni a másikat. Ha a gyerekeivel akar lenni nélküled, hát tegye, nem is értem, ez neked miért probléma. Örülj, hogy ilyenkor van szabad időd mással is foglalkozni, nem csak vele. Pl. a saját gyerekeddel is csinálhatsz közös programot.

Vagy találkozhatsz a barátaiddal, hisz őket sem szabad elhanyagolni egy kapcsolat miatt.


Ráadásul még nem is laktok együtt, így semmiképpen sem lehet ezt a kapcsolatot olyan hű de szorosnak nevezni. Ez egy laza együtt járás, szabadidő eltöltés, a szexről nem beszélve. Nem kell a dolgokba többet belelátni, mint ami.


A kapcsolatotok - ezek szerint főleg az ő részéről - még nem tart ott, hogy ebbe bevonja a gyerekeit is.


Az, hogy te emiatt elhanyagolva érzed magad, ez csak annyi, hogy az elvárásaid nem egyeznek az övével. Szar ügy, de neked magadban kell ezt lerendezned, és nem veszekedni vele, mert azzal csak azt éred el, hogy másként viselkedik veled, mint eddig, és egy idő után betelik nála a pohár, hisz mindig a gyerekei lesznek az elsők, úgy ahogy neked is a saját gyereked kellene, hogy az első helyen legyen és csak utána a pasi.


Miért kellene odatartoznod? Megint csak a TE elvárásaid, igényeid!


A férfiak nem szokták túlbonyolítani a lelkivilágukat, ha azt mondja szeret, akkor szeret és kész, nem csak állítólag.



Inkább örülj annak, hogy szeret és a - gyerekek nélküli - szabad idejét veled tölti.


Egy bizonyos kor után már mindenkinek meg van a maga puttonya, így kell elfogadni a másikat.



40/N

2012. febr. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!