Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Rokon vagy ismerős akinek...

Rokon vagy ismerős akinek elsőre minden összejött?

Figyelt kérdés
Nektek van ilyen a családban? Szal. letudta a sulit sikeresen, ez még okés, esze van, de egyből talál jó melót, előrébb jut, megsimerkedik egy jó csajjal, összeházasodnak, gyerek, stb, szóval minden egyből. Tudom, lehet külsőségek is, lehet attól boldogtalan. De nem idegesítő az ilyen? Főleg, ha egyke az illető, és nem mindegy egy szülőnek, hogy három vagy egy gyereket nevel fel, tud támogatni, stb. Mit szóltok? Hogy hogy mihez? Amit éreztek mondjátok. De ne bántsatok. :)
2013. márc. 19. 16:13
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
42%
WTF?
2013. márc. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
71%
Akad ilyen ismerősöm.Ő is azt hitte,hogy milyen szerencsés,amíg válásra nem került a sor.
2013. márc. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
80%
Nekem van, tökéletes, végzett mérnök, a tökéletes menyasszonyával és a tökéletes életével ...kicsit bosszantó, hogy semmiért nem szenved meg úgy igazán
2013. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel az egésszel az a baj, hogy minden egyes embernek ugyanolyan életutat feltételezel. Mintha robotok lennénk, akiknek mind ugyanazt kell csinálnia.


Ismerek sok embert, akinek bejött az élet, de mindegyiküknek más miatt.

2013. márc. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
olyat ki ismer, aki akármibe belefog csak csőd? :) naa?
2013. márc. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
#5, igen, itt állok a tükör előtt- felismertem, akit keresel
2013. márc. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
87%

Én gyakorlatilag ilyen vagyok.


Amit el akartam végezni, az elsőre sikerült. Aztán otthagytam az egyetemet, mert rájöttem, hogy nem érdekel. Mindenki károgott, hogy "Te nem vagy normális, mihez fogsz így kezdeni???"

Rögtön találtam egy testhezálló melót, ahova végzettség nem kell (úgysem tanítják sehol érdemben), csak nyelvtudás és affinitás a témához.

Igaz, elváltam egyszer, de nem katasztrófaként fogom fel. Csak egy új dolog kezdete volt.


Nem tagadom, hogy nagyban közre játszott a szerencse. De a pozitív hozzáállásom nélkül sem sikerült volna.

Ha kétségbe esek, miután otthagytam a sulit (ahogy mindenki más is tette), akkor most szerintem a mekiben sütnék krumplit - amit szintén nem nézek le, mert arra is szükség van, de közel sem élvezném ennyire.

2013. márc. 19. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
100%

Na, lássuk csak...

Van egy ismerősöm, szép lány volt és egyke.Szülei nem voltak gazdagok, teljesen átlagos családból származott, de az anyja annyit gürizett, hogy az 10 embernek is sok lenne, mondjuk, ő élvezte...

A kisasszonynak már középiskolás korában komoly udvarlója akadt amolyan régi vágású,igazi jóember.Suli után máris megvolt a világraszóló lakodalom, aztán az ifjú pár beköltözhetett a lány szülei által újonnan épített, új bútorokkal felszerelt idilli kertes házba.Aztán a lány talált nyugis munkahelyet, gyereke született és ma is élnek, ha meg nem haltak...Nem tudom, most is ilyen zökkenőmentesen megy-e a soruk, mert évtizedek óta nem hallottam róluk, de ez így külső ránézésre eddig elég irigylésre méltónak tűnik.


Másik:

Szintén lány, Elvált szülők egyke gyereke, anyja nem volt milliomos de valahogy mindig mindenből szerencsésen jött ki.Igaz nála sokat számít, hogy elég törekvő természetű és makacsul kijárta magának, amit a fejébe vett.Eleinte a középsuli se nagyon ment neki, volt, amiből megbukott, aztán felnőtt fejjel csak végig gyűrte a fősulit is és megszerezte álmai melóját.A gyerekekkel is hasonlóan volt,soká úgy látszott nem lehet neki.De nem adta fel és végül 3 is lett.Elváltak, el kellett adnia nagy házat, de aztán csak találtak hasonlóan jó családi házat, stb...Kicsit ő is irigylésre méltó, de tény, hogy ő maga is megdolgozott a maga módján azért, amije van.

2013. márc. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 A kérdező kommentje:
Első. Úgy látom más érti. :P Valaki, meg nem gondoltam, hogy mindenki ugyanolyan, de van ahol visszatetsző ez a tökéletesség, amíg másnak a szerencse faktor meg egyenlő a nullával. :P Senki ne mondja, hogy nem nyílik ki a bicska. Lehet, hogy irigykedés, legyen az, de akkor is bosszantó és kész. :)
2013. márc. 19. 16:44
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
Van, aki szerencsés csillagzat alatt születik. Annyira, hogy amit megfog, arannyá válik a kezében, a sz@rból is tud botot csinálni, a két forintból két milliót, stb. Én nem irigylem, inkább csodálom ezeket a mázlistákat.
2013. márc. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!