Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Rokon vagy ismerős akinek...

Rokon vagy ismerős akinek elsőre minden összejött?

Figyelt kérdés
Nektek van ilyen a családban? Szal. letudta a sulit sikeresen, ez még okés, esze van, de egyből talál jó melót, előrébb jut, megsimerkedik egy jó csajjal, összeházasodnak, gyerek, stb, szóval minden egyből. Tudom, lehet külsőségek is, lehet attól boldogtalan. De nem idegesítő az ilyen? Főleg, ha egyke az illető, és nem mindegy egy szülőnek, hogy három vagy egy gyereket nevel fel, tud támogatni, stb. Mit szóltok? Hogy hogy mihez? Amit éreztek mondjátok. De ne bántsatok. :)
2013. márc. 19. 16:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
57%

Nem szerencse volt nekem voltak a legjobb jegyeim a fosulin a jelenkezok kozul es az en zaro munkam volt az ami a munkahelyhez kellett.

ez nem szerencse ez attol volt hogy kemenyen dolgoztam rajta egy evig irtam.A munkahely latta honnan jottem hogy mekkora szorgalommal haladtam elore a nagy semmibol ez tetszett nekik.Es lattak rajtam a a viselkedesembol hogy nem adom fel soha es szorgalmas vagyok ez sem szerencse.

2013. márc. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:
Ime az ellenpélda. februárban diplomázok a másodikat csinálom önköltséggel, egy éve meló nélkül vagyok. már tavaly felvettem a kapcsolatot, sőt ott voltam ingyen egy hónapaig ott, ahol a szakdogát kezdem el írni, reméltem, hogy majd lássák, hogy szorgalmas vagyok, sőt jeleztem, hogy be is adom oda a jelentkezést. Hát xarnak rá. :P Ezért mondom, hogy szerencse is kell.
2013. márc. 19. 19:26
 23/33 anonim ***** válasza:
43%

ahol en elek csak onkoltseges fosuli van evi 2000eu a tandij de tanulni erdemes.

Mindket fosulit gyerekek(4 gyerek )es munka mellett vegeztem.

Semmi es senki nem tartott vissza meg az sem hogy evekig hasznalt ruhakban jart az egesz csalad.

2013. márc. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, tisztelet neked, félre ne érts, lehet bennem kicsi az önbecsülés és sok emberben is néha, nem erről van szó, az kétségtelen, hogy sok sok sok kitartás kell főleg a mai időkben. De sok a hasonló kvalifitású ember, akiket max a családi dolgok különböztethetik meg egymástól, ami nem számít hacsak nem protekcióról van szó. Meg persze a megye sem mindegy ki hol lakik.
2013. márc. 19. 19:37
 25/33 anonim ***** válasza:
58%

Nyilván vannak olyanok, akiknek szerencse miatt sikerül minden, de van, amibe te nem látsz bele.

Kívűlről lehet rólam is azt hiszik, én vagyok a barátnőim közül az egyetlen, aki elért valamit egyetemmel, jó munkahelyem van, jól keresek, szereteim is.

Én vagyok az egyetlen aki férjhezment( és egyáltalán, akinek jólműködő kapcsolata van), a férjem amolyan álompasi, jól néz ki, kedves, odadó, hűséges, okos, gazdag, imád engem.

DE! Azt csak én tudom, hogy mennyit kínlódtam, emnnyit tanultam, hányszor adtam volna fel, de nem tettem, hány állásinterjún voltam sikertelenül, hányszor könyörögtem, hogy hívjanak fel, kapjam meg az állást, stb. Csak én tudom, hogy mennyit szenvedtem az előző kapcsolatomban és hogy milyen nehéz volt kimásznom belőle és új életet kezdnei. Így rám is mondhatják, hogy minden sikerült, igen, de tettem érte. Nem hagytam abba az egyetemet, bármilyen nehéz volt, nem adtam fel az álláskeresést a 100.ik sikertelen interjú után is, és nem ragadtam le sírni a nem működő kapcsolatomban, hanem, akármilyen nehéz is volt, továbbléptem.

2013. márc. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Van ilyen ismerősöm, de ő annyival rosszabb, hogy nem veszi észre és egyáltalán nem értékeli a szerencséjét. Van támogató családja, pénze, azt tanulja, amit szeret, egészséges, intelligens és mégse becsül meg semmit. Na, ez az igazán bosszantó.
2013. márc. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
55%
Igy van kedves kerdezö, mindenhez szerencse kell, megfelelö idöben, megfelelö helyen lenni es megfelelö emberrel talalkozni, persze hattermunka is van a szerencseert, de a vegsö eredmeny megiscsak szerencse kerdese
2013. márc. 19. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
28%
Imádom ezt a buta magyar mentalitást. Ha az én tehenem megdöglött, akkor dögöljön meg a másé is. Amúgy nekem nincs ilyen ismerősöm, mindenki megszenvedett azért, amije van, még akkor is, ha kívülről minden tökéletesnek látszik.
2013. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:
25.ös te nem is tartozol ebbe a kategóriába. Írtam, hogy akinek minden simán flottul ment. Neked nem. :P 28-as aki megszenved érte, mint 25-ös, az nem tartozik bele abba amit írtam, szóval bocsi, de mint sokan írták igen is van szerencsefaktor. Amíg valakinél letelepszik évekre, valakinek egy kis morzsákat csepegtet.
2013. márc. 20. 06:17
 30/33 anonim ***** válasza:

En :) Ket ev alatt eljutottam a mekis diakmunkatol addig, hogy a nullabol epitettem a facebook es net segitsegevel gyakorlatilag ingyen egy sikeres vallalkozast, havi 200ezret hoz kb, iroda es munkaido nelkul. Ezen kivul mivel nagyon jo a nyelverzekem sima angol kozepfokkal egy ugyvezeto igazgato szemelyes tolmacsa vagyok havi 100ezerert, fix munkaido nelkul.


Diplomam masfel ev mulva lesz. :) Lakast bonuszkent fogok kapni a munkahelyemtol par even belul. Masfel eve van baratom, tavasztol nala lakom.


Nem tudom hogy csinaltam, de sikerult...


23/L

2013. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!