Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Rokon vagy ismerős akinek...

Rokon vagy ismerős akinek elsőre minden összejött?

Figyelt kérdés
Nektek van ilyen a családban? Szal. letudta a sulit sikeresen, ez még okés, esze van, de egyből talál jó melót, előrébb jut, megsimerkedik egy jó csajjal, összeházasodnak, gyerek, stb, szóval minden egyből. Tudom, lehet külsőségek is, lehet attól boldogtalan. De nem idegesítő az ilyen? Főleg, ha egyke az illető, és nem mindegy egy szülőnek, hogy három vagy egy gyereket nevel fel, tud támogatni, stb. Mit szóltok? Hogy hogy mihez? Amit éreztek mondjátok. De ne bántsatok. :)
2013. márc. 19. 16:13
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
30 -as nekem az a megérzésem, hogy neked segítségre van szükséged. Szívesen átvállalom a havi 100-asodat, vigyázok rá, ígérem, de csak neked, hogy magamra költöm. :) Na amúgy komolyan. Okés, ügyi vagy. :)
2013. márc. 20. 11:51
 32/33 anonim ***** válasza:

Most én is így érzem magam , és nagyon remélem hogy így is marad.

Mindig jó tanuló voltam, több sulit elvégeztem, meglett a nyelvvizsga. Féltem hogy mi lesz velem a suli után de rögtön lett egy jó munkahelyem. 18 évesen jöttem össze a férjemmel, 8 éve együtt vagyunk, van házunk kocsink, nincs hitelünk, és tök jól elvagyunk. Nagyon örülök hogy jó minden körülöttem.

2013. márc. 20. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:

32 vagyok


Igaza van annak aki a hozzáállást írja. Az egyik tesómnak is lehetett volna sok lehetősége, de mindig el.cseszte. Ha volt jó munkahelye akkor mindig tett valamit hogy ne legyen. Többször került már jó helyre. Legutóbb a másik bátyám szerzett neki helyet ahol ő főnök, addig addig mire kirúgatta magát. Míg ott jól keresett az sem volt elég, hiába volt jó bevételük. Most jobb 47 ért közmunkásnak lenni, mint egy jó helyen jó pénzt keresni, kajajegyet, meg sok egyéb pluszt kapni. És féltékeny rám mert nekem könnyű. Én megfogtam az első lehetőségem, nem szórjuk a pénzt gyűjtünk. Ő ezt nem érti. Mikor neki 2x akkora bevétele volt akkor sem fogott meg egy fillért sem, most meg azon sír hogy nincs pénze.

2013. márc. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!