Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Milyen gyakran látogatjátok a...

Milyen gyakran látogatjátok a szüleiteket és párotok szüleit ha már van gyerek és több száz kilométerre éltek?

Figyelt kérdés
Csak együtt mentek,vagy egyedül is ki-ki a saját szüleihez?
2013. ápr. 2. 08:54
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mert semmit nem lehet csinálni,egy pohár vizet is páromtól kell kérni,ülni kell velük egész nap és hallgatni a számomra (és párom számára is) ismeretlen emberekről szóló történeteket,a panaszkodsát.

3 napig wc-re se lehet normálisan menni,mert nem zárható a wc ajtó,simán rámnyitnak,fürdés ugyanez.Reggel ha 8kor nem vagyunk fel,már megszóltak,hogy miattunk hűlt el a reggeli.Éjjel wc-re nem igazán szabad menni,megszóltak,hogy a lehúzásra felköltjük őket.


Akkor mit szólnának ha majd a gyerek végigüvölti az éjszakát mert épp jön a foga vagy fáj a hasa?

2013. ápr. 2. 14:33
 12/16 anonim ***** válasza:
Abszolút megértelek kérdező! Velem is ez van! Illetve nem pont ez, mert az én anyósomék jó fejek, lehet velük dumcsizni és nem kell a panaszkodást hallgatni. Nem szólnak, ha későn kelek fel vagy ilyesmi...szóval aranyosak. De ugyanakkor nem lehet normálisan wc-re menni, pont azért mert nem zárható az ajtó és ráadásul üveges, nem lehet fürdeni mert folyton elfogy a melegvíz...meg úgy egyáltalán: nem kényelmes. Sőt! És nem is igen tudom magam ott lefoglalni. Gyerekestül meg végképp nem tudom mi lesz...
2013. ápr. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
hehe,bocs ezen a wc fürdő ajtón jöt nevettem..az ilyesmi komolyan el tudja rontani a hangulatotokat?anyosomeknal sem zárható egyik sem,de ezt sose éreztem gondnak,mert nálunk sem..így szoktuk meg kopogunk és kész..ezen kár problemazni...a többit megértem,nekem abban szerencsém van..én amúgy netezni szoktam náluk,ha jó idő lesz,szeretnék majd ültetni pár dolgot a kertjukbe(mert nekünk nincs)tarsasoztunk is sokat míg nem volt gyerek,most meg szimplan lazulunk a férjemmel,ha ott vagyunk,ugyanis olyankor megszununk létezni. a kislanyunknak..csak pápa és mama van:-D mondjuk nyilván ehhez az is kell h fiatalok és jól elvagyunk velük...
2013. ápr. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Mi akkor eléggé kilógunk a sorból. Most születik lassan a második babánk, de mi nem megyünk se ide, se oda. Jönnek a szülők 2-3 havonta pár órára, annyira nem bensőséges a viszony, hogy keveseljük ezt. Ők pedig megértik, hogy kisgyerekkel, most már majd 2-vel nem utazgatnék több száz kilométert. Nem beszélve arról, hogy olyan kevés csak hármasban töltött idő van, kell az nekünk.

Ükanyáink sem utazgattak autóval anyukához, mi is inkább a saját életünket szeretnénk élni.

2013. ápr. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Sajnos ők nem szoktak kopogni,egybe van a wc és a fürdő,simán bejönnek attól hogy látták fél perce mentem be pisilni.Bejön,felfogja amit akar és kimegy egy szó nélkül.

Lehet viccesen hangzik,nem az amikor már két napja nem nagywcztem.(poros kis falu,még egy tesco sincs hogy annak a wcjét magamra csukom)

2013. ápr. 3. 08:10
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát, ja...eléggé el tudja rontani a hangulatomat igen. Nagyon kényelmetlen, amikor nem tudsz elmenni wc-re. Meg nem tudsz két napig lefürdeni....nekem legalább is. Én nem akarok netezni, amikor ott vagyok, mert akkor az lenne, hogy a gépen lógok egész nap és hogy netfüggő vagyok. Nem akarom, hogy ezt gondolják. Szóval kb. csak ülök a házban (főleg, ha rossz az idő) és nézek ki a fejemből.
2013. ápr. 3. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!