Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák, férjek! Ti milyen...

Apukák, férjek! Ti milyen sűrűn látogatjátok anyukátokat/apukátokat? És ezt családdal (feleség, gyerek) teszitek?

Figyelt kérdés
Csak hogy legyen egy olyan kérdés is, ahol nem csak szídják az anyósokat...
2012. dec. 13. 09:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Bár én vagyok az anyuka,de apósom hetente jön.Minden vasárnap délután feljön pár órára unokázni.Elejétől kezdve így volt,és abszolút nem zavar.Sokszor én mondtam páromnak,menjünk már apjához,legalább sétálunk a kicsivel,de sosem akar menni.Pedig szivesen kutyáznék nála :D A kicsi 2 hónapos múlt.Én rokonaim felváltva jönnek majd,egyik hónapba anyuék másikba meg apuék.Egyébként ha közelebb lennének,tuti minden héten mennék én hozzájuk,mert jó néha beszélgetni valakivel.
2012. dec. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
:)
2012. dec. 13. 09:06
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
"Messze" lakunk, több mint 1 óra az út autóval, de inkább fogalmazzunk úgy, hogy drága az üzemanyag, ezért 2 havonta megyünk a feleségemmel és a gyermekünkkel.
2012. dec. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok.Egyébként együtt mennénk,ha mennénk :D És a rokonaimhoz kb 2-6havonta,mert párom utál megmozdulni :D És nehéz kikönyörögni tőle :D
2012. dec. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Jah és mert messze laknak,kocsi nincs,ha lenne benzinre nem lenne keret,busszal meg csak a volán út 2óra és utána még pesten az utazás másfél.És egy gyerekkel nem indulunk el ennyire se vonattal,se busszal.
2012. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg egy városban laktunk(30perc tömegközlekedéssel),addig hetente egyszer.Most kocsival 3 óra,így eleinte havonta,most gyerekkel már csak 2 havonta,de olyankor péntek délutántól vasárnapig,természetesen együtt.
2012. dec. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
100%
Én feleség vagyok, de azért válaszolok. Férjem családja kb. 1 óra 45 percre lakik tőlünk autóval. Mi együtt szoktunk menni kb. másfél havonta egy hétvégére.
2012. dec. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

az én szüleim velünk egy városban laknak 9 km.a férjem szülei 35 km-re laknak tőlünk.én minden szombaton megyek a szüleimhez a gyerekkel,a férjem rokonságához meg két hetente megyünk vasárnap.megyünk délelőtt,és este jövünk.

az én szüleimnél sokszor ott alszik a fiam,olyan havi 2 alkalommal biztos.Anyósomnál egyszer aludt két éjszakát nyáron

2012. dec. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi egyutt megyunk a férjemmel és a lányunkkal. Van olyan alkalom, hogy valamit meg kell csinálni anyósomnál, akkor a gyerekkel megy a férjem reggeltol estig. En akkor nem tudok menni, mert dolgozom. Azért sok ilyen alkalom van,mert anyosomék elváltak és a férfi fizikai munkát a párom végzi a ház korul. Anyosom meg addig unokázik.

Aposom havonta szokott jonni. Férjem hetente bemegy hozzá, mert arra jár dolgozni.

2012. dec. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A férjem évek óta nem látta az apját (én meg még egyátalán nem találkoztam vele). Anyósommal kb 3-szor találkoztunk az elmúlt 7 év alatt, pedig annyira nem lakik messze, de kb 5 ezerbe kerül nekünk az oda-vissza út.
2012. dec. 13. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!