Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Származás megállapítása...

Származás megállapítása lehetséges fotóról?

Figyelt kérdés

7 generációra fel összeírtam a családfát, beszereztem régi fényképeket és digitalizáltattam. A gondom az, hogy van egy család az anyai ágon, ami német nevű család, de nem tudom eldönteni, hogy zsidó-e vagy német. Tényleg nagyon határeset. Hogy miért érdekel ez engem?

Egész életemben "Zsidóztak" és szörnyű komplexusaim vannak emiatt. Már az üknagyapámat is zsidónak nézték a faluban ahol élt (tehát ugyanezen átesett mint én, és én rá nagyon-nagyon hasonlítok). Az arcunk szinte egy az egyben egyezik. Szeretnék pontot tenni a kérdés végére, akár az vagyok, akár nem, csak tudjak valami konkrétumot.

Vannak olyan szakértők, akik meg tudják mondani 10-15 fotóról, hogy a család vajon zsidó származású-e, vagy német?

egyébként római katolikusok az anyakönyvben


2013. ápr. 18. 00:38
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
92%
Ha üknagyapádat nézték zsidónak, akkor nyugi, nem vagy az, ugyanis női ágon öröklődik. Ha anyád nem zsidó, akkor te sem vagy az.
2013. ápr. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
93%

Zsidó vagy. Megmondom így látatlanban is.


Most jobb?


(Komolyan, kb sz*rd le, hogy mit gondolnak rólad. Ha nem vagy rasszista akkor tényleg nem kéne, hogy érdekeljen.)

2013. ápr. 18. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
89%

# 6-os!


Ne okoskodj, inkább tájékozódj. A zsidók ugyanolyan kevertek, mint bármelyik nép. Íme: [link]

2013. ápr. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Bence_ ***** válasza:
89%

Biztosan rossz ha valamivel bántanak.

Kinézete alapján itthon szerintem nem igazán bántják az embereket. Sokkal inkább a viselkedés alapján.

Lehet, hogy a viselkedéseden kéne változtatni?

Viselkedési minták öröklődnek. Szüleidtől tanultad, ők meg a nagyszüleidtől..

Máskülönben genetikai alapon sem lehet szűrni.

Ha ilyen lenne akkor létezne olyan biológiai fegyver ami csak egy bizonyos rasszt irtana ki.

2013. ápr. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
0%
Persze, hogy meg lehet állapítani, akár egy fotóról is. Küldd el, én megmondom. Bár, gyakorlati jelentősége nincs a kérdésnek, mert csak a gyökerek tesznek megjegyzést más származására.
2013. ápr. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!