Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Gyűlölöm anyámat! Mit tehetnék?

Gyűlölöm anyámat! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok csak ordítozni tud, semmi nem felel meg neki, ha elrontok valamit egyből "De idióta vagy!"... Ha jó jegyet hozok haza annyit mond "Ügyes vagy." Ha rosszat akkor jön a netelvonás, szobafogság...(rossz jegy alatt csak 3-ast értek, annál rosszabb nem szokott lenni. Egyáltalán nem igazságos. A tesóimmal persze tök máshogy viselkedik, meg minden, és ezért GYŰLÖLÖM!

2013. máj. 11. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2013. máj. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
53%

Ne gyűlöld! Inkább próbáld szeretni. Ez a kettő valójában édestestvér.

Harlan Coben, amerikai író mondta: A gyűlölet felemészti az embert, és megfeledkezik arról, ami igazán fontos.

2013. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
13 éves vagyok, de rengeteg dolgot csinál mindig amivel még inkább megutáltatja magát velem..
2013. máj. 11. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért csinálja mert valami baja van veled, hanem mert próbál nevelni. Ez a dolga anyaként. Egyébként sok gyereknek még azt se mondják, hogy "ügyes vagy" Engem is mindig jól leszidtak ha rossz jegyet vittem haza, amikor néha lett egy egyesem azt sírva mondtam el otthon xD De ez nem elég ok arra, hogy gyűlöld. Képzeld csak el, milyen lenne, ha állandóan verne téged és nem csak leszidna, vagy milyen lenne ha alkoholista lenne és minden pénzét erre költené neked/nektek meg alig adna ételt és éheznétek. Egy kis szidás miatt nem kéne gyűlölnöd őt, csak a legjobbat akarja neked. Milyen lenne, ha a rossz jegyekért csak megvonná a vállát, azt hinnéd hát mit számít akkor már, rossz tanuló lennél, és később nem lenne belőled senki. Csak próbál embert faragni belőled szabályok árán. Ha nem tanulsz nincs net ez nem valami nagy szemétség tőle szerintem
2013. máj. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem anyám ütött-vert 16-17 éves koromig.. most 26 vagyok. Akkoriban én is gyűlöltem. Manapság csak szánalmat, megvetést érzek iránta. És a mai napig nem értem, hogy viselkedhetett így egy "anya". Ő soha nem volt anya.. ha meglátnám h a feleségem a gyerekeken sorba törné össze a fakanalakat, asziszem kicsontoznám ott helybe..
2013. máj. 17. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Jocoka360 válasza:
Eléggé igazad anyum nekem is ijen nemtehetsz róla annyit tegyél hogy nemszolsz hozzá nem vagy otthon sokat nem vagy vele stb keruld beszelgeteseket nekem bejon
2013. máj. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!