Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szülők zsarolása, azt hiszik...

Szülők zsarolása, azt hiszik a gyerek egy tulajdon?

Figyelt kérdés
Ne gondoljatok ilyen szülőgyűlölőnek, de egyre többet mondja anyunk, hogy ő mit megtett mikor kicsik voltunk. Apu ívott, de ő ment dolgozni értünk, stb. Azt nem veszi bele, hogy sokszor a természete miatt belekötött minthogy hagyta volna hogy kialudja magát, rengeteg veszekedés, albérletezgetés, stb. Most közel a hatvanhoz egyedül él, mert azóta egyik kapcsolata sem sikerült, részegeseket fogott ki. Hát a szokásos, cseberből vödörbe, és most is mi vagyunk a hibásak, mert " azért dolgozott ránk a józsi, csak nem lehet olyan rossz ha most valakivel együtt él " Szóval értitek. És ha felnőtt fejjel bevédjük magunkat, ha olyan mond vagy csinál, ezzel jön, hogy kiskorunkba mi minden betegségen ott volt velünk stb. Kérdezem én: Ez nem szánalmas? Én elismerem, nem kis dolog lehetett. De ez nem természetes, hogy ha gyereked van ha beteg, veszel gyógyszert, dolgozol érte? Ezt egy hüle is átlátja, hogy kapálódzás ilyennel takarózni. MI a véleményetek? Amúgy 29 vagyok, még mielőtt tizenévesnek gondoltok.
2013. máj. 29. 09:07
1 2 3 4
 31/32 Makoscsiga válasza:
42%
Remélem neked is lesz egy olyan gyereked, aki majd leszar, amikor szükséged lenne rá.
2013. jún. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:
Te csak ne kívánj ilyet te kis görény. Mi az, hogy ilyet kívánsz? tudod mi van azóta? Egyikőnkel sem beszél csak úgy érted? CSinál egy hülyeséget a tesóm gyerekével rá mernek szólni és még ő sértődik be de nem csak rájuk, hanem az összes gyerekére. Ezt úgy hívják, hogy érzelmi zsarolás a vak is látja. Szóval ha magadra ismertél, mert te is ilyen szülőke vagy akkor inkább szégyeld magad!!! és ne kívánj ilyet senkinek paraszt!
2013. jún. 15. 04:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!