Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Családotok, haverotok csak...

Családotok, haverotok csak lelki szemetesládának használ titeket?

Figyelt kérdés
Van, volt ilyen nektek? Elpanaszkodja magát, sajnáltatja magát, tanácsot kér, sír, igazat ad neked. Utána meg észreveszed, hogy még ő kerül téged, már nem is olyan nagy a baj, inkább nem is kellett volna, hogy mondja neked, stb stb. Ez most azért van, mert tudja, nem mindent mondott el neked a történetből, vagy szégyenli, hogy ennyi mindent elmondott neked, vagy inkább mivel homokba dugja a fejét, szégyenli magát előtted, hogy hiába bólogatott, ő nem csinál semmit másképpen? Történetek is jöhetnek. Olyanra gondoljatok ha nő vagy férfi mesél a párjáról nektek....
2013. júl. 23. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Anyam ilyen. Pszichologusnak nez, es persze ATM-nek.
2013. júl. 23. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De kerül is? :( És neked olyankor az milyen érzés, amikor még téged akarnak kerülni mert sok mindent el mertek neked mondani? Nem ilyen érthetetlenül megalázó picit?
2013. júl. 23. 08:08
 3/10 anonim ***** válasza:
Én már az ilyen embereket leépítettem magam mellől,illetve ha maradt is,kiosztottam.Ma már nincs ilyen problémám,tudok szelektálni és határt húzni.
2013. júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
én is kiosztottam egyet most. De szerintem ezzel okot adtam neki, hogy tényleg ne akarjon velem talizni. Mert eddig még szégyelt is volna nem talizni, de így megvan az indoka is. :P
2013. júl. 23. 08:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy utána le se sajnálnak, de néha van ilyen érzésem. Nekem az a gondom, hogy valahogy mindenki ösztönösen megbízik bennem. Állítólag empatikus vagyok, jó hallgatóság, jó tanácsadó, és biztos, hogy ha bizalmas dologról van szó, akkor az tőlem nem kerül ki. Csak az a gond, hogy ezt az utóbbi időben sokan kihasználják, és már rengeteg olyan dologról tudok, amiről nagyon nem kellene. Kéretlenül mindenki kitálalja nekem a magánéletét. A másik dolog meg az, hogy ha nekem van problémám, akkor alig van néhány ember, aki meghallgatja. Lehet, hogy nekem kellene elutasítóbban viselkednem, mert csak azt lehet kihasználni, aki hagyja magát...
2013. júl. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Lehet ötös. Én is ilyen vagyok nekem csajok is elmondják, hogy mi van a kapcsijukban, még a szexet is addig, hogy mi hiányzik neki. És most is úgy váltotztat a véleményén a barátjáról, hogy abban a négy napban nem is talizott vele, csak beszéltek skypon, és mondja, hogy " most jól megvannak amúgy" De erre lehet építeni? Meg arra, hogy majd januárban végzek, és ha nem változtat, akkor én úgyis szakítok, stb. És addig meg vele van? Érthetetlen.
2013. júl. 23. 08:51
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem is az anyám. amikor rosszban van faterral, én vagyok az aranygyermek, fater meg a .... aztán kibékülnek és fordul a kocka: fater az aranyember, én meg a ....

már nagyon elegem van ebből a helyzetből. leszarom a problémáit, oldja meg egyedül! ne csak ilyenkor legyek jó neki!

2013. júl. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Igazából a család az más tészta, meg más amikor haver vagy barát játsza el nálad. Meg amikor mint nálam is, egy csajt mikor vígasztalsz mert ilyen és olyan a barátja. Utána meg nézel mint a moziban.
2013. júl. 23. 10:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem a sógorom ilyen. Egy kalap szar az élete, mindenkinek 600-szor elmondja, mindenki megosztja vele a véleményét (tök könnyen meg tudná oldani a problémáit, ha akarná), de persze semmit sem tesz, csak újra és újra elhüppögi a bánatát. Az ilyen embereket nem tudom sajnálni.
2013. aug. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hát igen most már én sem nefélj. :(
2013. aug. 6. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!