Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tehetnék hogy változzon a...

Mit tehetnék hogy változzon a helyzet, vagy ez már reménytelen?

Figyelt kérdés

A párommal elég sokat veszekedünk.Ez mindig egy irányba hárul az anyjára és a családjára.

Mikor én megszültem a lányomat,tudni kell hogy mindenki ellenezte a családjából.csak az én szüleim álltak ki mellettem.Hozzájuk költöztem mikor megszületett a kislányunk.Ugye,az anyjának ő volt az első lány unokája,a többi fiú.Nem tudtunk kijönni anyósommal soha,mikor ott laktam akkor én lusta voltam,mindig beszólogattak.Akkor én össze vesztem vele mert az én gyerekemet le se szarta míg a többinek leste minden kívánságát.Miután összevesztünk elköltöztünk albérletbe és karácsonya előtt feljött bocsánatot kérni,de úgy hogy hangsúlyozta hogy nem neki kéne.Akkor szétmentünk a párommal egyéb okok miatt.Most együtt vagyunk de külön lakunk.Ő az anyjával én meg a szüleimmel.Nem tudom ezt a témát elhagyni hogy hogy lehet ilyen az anyja hogy az én gyerekemet semmibe veszi.Azóta le sem engedem hozzá.Nem látta 2 hónapja a lányomat.Néha néha látja az ovinál mikor kint vannak az udvaron és úgy látszik neki ez elég.A 3 év alatt soha nem látogatta az unokáját.Mert neki mindig házhoz kell vinni.Azóta is ezek miatt sokat veszekedünk a párommal és én ezt a témát nem tudom megemészteni.Ti mit tennétek?Elnézést ha hosszú lett.


2013. okt. 4. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:

A párod is hibás!

Miért nem laktok együtt? Anyukapicifia!!! Sosem fog változni! Itt csak te járhatsz rosszul!

2013. okt. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
34%

Ez a kérdés most komoly?


Odaszültél volna az anyós nyakára, de nem támogattak benne (milyen meglepő??), ezért elhúztál anyádhoz élősködnim ezután szét is mentetek a "pároddal" majd megint összejöttetek, és van egy gyereketek és külön éltek????


Nem csodálom, hogy az "anyósod" semmibe veszi a gyereked, én is szégyellném, ha a fiam és a barátnője így viselkednének és úgy gondolnák, hogy a szar körülményeik és ingadozó kapcsolatuk ellenére még egy gyereket is akarnak, akinek az életét tönkretehetik!

2013. okt. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Azért ellenezte anyósom a gyereket mert fiatalon estem teherbe és semmink nem volt.Utána úgy ahogy bele nyugodott hogy megtartom és ő ajánlotta fel hogyha megszületik a gyerek költözzek oda.Először vonakodtam tőle,de végülis oda mentem.Ettől függetlenül a gyerekemnek mindene megvan,nincsen rossz sorsa.

Miért nem lakunk együtt?Hát az anyagiak miatt,nem akarja ott hagyni az anyját mert akkor magába nem tud megélni.

Albérletben megint nem tudunk menni mert ott sem jönnénk ki.Felvetettem neki hogy költözzön ide,de ő meg nem akar.

2013. okt. 4. 10:30
 4/9 anonim ***** válasza:
53%

Jaj érthető.-

Becsúszott 18 évesen, a semmire a gyerek!

Most meg mindene megvan? Ja anyádék fizetik!

Kellett nektek gyerek a SEMMIRE! Gratula!

2013. okt. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sztem neked semmi közöd hozzá hogy mikor csúszott be meg mikor nem,mint ahogy ahhoz sem hogy ki fizet neki ezt-azt.

Nem volt ez volt a kérdés.

2013. okt. 4. 10:41
 6/9 anonim ***** válasza:
45%

Bocsáss meg, de ennek a férfinek te már nem vagy fontos. Ha fontos lennél neki, mindent megtenne azért, hogy együtt lakjatok, hogy együtt legyen a gyermekével és a gyermeke anyjával. Ha kéne akár két állást is elvállalna.

De ő inkább éli tovább a felhőtlen agglegények világát, és mindezt az anyja nyakán.

Sajnálom, főként a gyerkőc miatt. :(

2013. okt. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%

Hiába sértődsz meg, ezek olyan körülmények amik fontosak.


Tehát a lehetőségeitek, ha együtt akartok élni:

- a te szüleid tartanak el 2 felnőttet és 1 babát

- az ő szülei tartanak el 2 felnőttet és 1 babát

- gyerek megy bölcsibe, ti ketten dolgozni és albérletbe költöztök


Verheted az asztalt, lehet hibás az egész világ rajtatok kívül, de talán gondolkozni kellett volna mielőtt szülsz egy gyereket anyagiak nélkül, apa nélkül egy működésképtelen párkapcsolatba.

2013. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Láthatod, hogy mindenki így gondolja.
2013. okt. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Vörösnefelejcs ***** válasza:
58%

Hát utána is lehet gondolkozni, ha előtte nem volt rá idő.

Amennyit elmondtál, abból úgy gondolom, hogy én válnék. Szóval megszakítanám a kapcsolatot. De fejben tartva, hogy a gyereknek apja, nagyanyja van. És keresnék másik kapcsolatot, ezekkel meg higgadtan közölném, hogy nekem így ez nem jó, isten áldja őket. A láthatást meg kellene beszélni, tartsd fejben, hogy míg náluk van, te szabadon csinálhatsz akármit, és a gyereknek is jó, ha minél többen szeretik.

2013. okt. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!