Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ismer valaki jó családfakutatót?

Ismer valaki jó családfakutatót?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne akivel van pozitív tapasztalat. Kigooglizni én is ki tudom őket.

2013. nov. 13. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

Ő az egyik ász. Férjem egyik rokona vele csináltatta, és nagyon szép, díszes fát kaptak kézhez.


Én velük csináltattam: [link]

Tökéletesen elégedett voltam. Előre megmondtam árban mennyi a felső határ, és ezt betartva csinálták meg az ősfát. Ja, és gyosrak is és nem erőltetnek rád semmit! Mondjuk úgy tudom, hogy inkább csak egy régióban dolgoznak, de ez nem biztos.


És még róla is jót hallottam:

[link]


Nem könnyű választani, de én azt mondom, hogy mielőtt megkeresed valamelyiket írd össze a létező összes infót, adatot az őseidről, mert így nagyon sokat spórolhatsz ám!

Sok szerencsét!

2013. nov. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Kiegészítés az előbbihez:


[link]

A legrégebben működő cég, patinás múlttal, számos szép referenciával.


[link]

Régóta működő, kiváló kutató. Csak pozitív visszajelzések, igényes munka, művészi kivitelben is.


[link]

Igazi profi kutató évtizedes múlttal, tudományos publikációkkal, kiváló referenciákkal.


[link]

Fiatal kutató, pozitív visszajelzlésekkel, Magyarországon és Erdélyben is vállal kutatást.


[link]

Évtizedes múltra visszatekintő professzionális kutató, számos kiváló referenciával.

2017. febr. 15. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!