Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ha apam baratja bejon, mit...

Ha apam baratja bejon, mit csinaljak?

Figyelt kérdés

2013. nov. 23. 21:32
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már egy 15éves gyerek lányt biztassunk egy hozzá vén trottyra.Te meg találd meg a korosztályod,remélem apád haverjának van annyi esze nem egy kis csitrivel kezd.
2013. nov. 24. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Miért kellett lepontozni? .......
2013. nov. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Most nem értem minek kell lepontoznotok. A szerelemben a kor igen is nem számít. És ha benne találja meg élete szerelmét, és együtt öregednek meg?
2013. nov. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
15évesen ezzel a fószerral öregedne meg? Ugyan! Nagyobb az esélye, hogy a hormonjai miatt belezúg kb.minden szembejövő pasiba! Majd kinövi! Ezen mindenki átesik! :-D
2013. nov. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
ja hogy úúúgy jön be...én meg majdnem megkérdeztem, hogy hova megy be???
2013. nov. 25. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Ezen a "plátói" szerelmen minden egészséges tini átesik.

Az fontos, hogy ne realizálódjon belőle semmi, mert az megzavarná a lelkét, traumát okozna.

Igenis szüksége van a kamasznak az egészséges fejlődéséhez az ilyen plátói szerelmekre.

Én azt mondanám, hogy a kislány azt hiszi, hogy szerelmes a nála idősebb férfiba. Ideált lát benne.

Majd, amikor már érett nő lesz, visszagondolva egyáltalán nem biztos, hogy meg tudja magának magyarázni, hogy anno mi tetszett a papa haverjában. :-)

2013. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!