Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám új barátja bele akar...

Anyám új barátja bele akar szólni a magánéletembe, anya pedig hagyja! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kényszeríteni akar, hogy sportoljak, de csak labdajátékot, mert amit most csinálok az nem sport és primitív ember vagyok a szemében, mert nem tudok játszani semmilyen hangszeren.

Bele akar nézni az ellenőrzmőbe, ellenőrzi a házimat, mert ő mindent tud és ha nincs házi, akor ad, persze azt nem csinálom meg, de akkor én vagyok a hülye.

A barátamat is mindennek elmondja.

Anya szerint hálás lehetnék, hogy egy igazi férfi tanítja meg nekem, hogy hogy kell élni, de én nem akarok úgy élni mint ő, én úgy akarok élni, mint én!


2013. febr. 15. 15:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
12%
Hány éves vagy?
2013. febr. 15. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
16
2013. febr. 15. 15:41
 3/24 anonim ***** válasza:
81%
Próbáld meg ezt megbeszélni anyukáddal,hogy nem nagyon kedveled az új barátját és hogy te nem szeretnéd hogy ezekbe beleszóljon,mert nem az édesapád így nincs hozzá semmi köze. Legyél őszinte mondd el rendesen mi bánt. Mondd el,hogy nem akarsz labdajátékot űzni és nem akarsz hangszeren játszani,mert az nem a te világod mondd el te miket szeretsz csinálni és akkor talán majd megértenek és nem kényszerítenek rád semmit,kitartás!
2013. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%
Mintha figyelne rád, csak nem vagy hozzászokva. Nem a majom szeretet a szeretet.
2013. febr. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%
Ez szerintem pofátlanság,más gyerekének ne parancsolgasson.Mit csinál ilyenkor anyukád?Ez vajon imponál neki?Én úgy rúgnám se.ggbe a pasast,hogy a lába nem érné a földet.Ne menjen oda más gyerekéhez pampogni és ne szóljon bele az életébe,mert egy kívülálló inkább maradjon csendben.
2013. febr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, mond el anyukádnak, hogy te tiszteletben tartod az ő döntését és az ő választását, viszont ő meg tartsa tiszteletben azt, hogy neked az illető elfogadásán és a normális emberi viszonyon túl semmi közöd az ő választottjához, az legyen szíves ne akarjon apáskodni feletted. Ennyi.
2013. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Azért egy új embernek,aki belép egy családba,nem sok köze van egy 16 éves gyerekhez!Mi az,hogy lehülyézi? Ezt az anyuka hagyja?Gratulálok neki,neki is első a krampusz akkor. Nincs joga beleszólni az életébe,hacsak nem kb 5 éves korától neveli.De így,coki!
2013. febr. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Anya szerint erre van szükségem. Jó az, ha ő szerelmes, de enem nem kellene belekeverni.

Mi az, hogy hangszeren játszak, mikor zenét is alig hallgatok?

A

2013. febr. 15. 15:50
 9/24 A kérdező kommentje:
Meg a box szerinte verekedés, hát szerintem meg a foci a puhányság!
2013. febr. 15. 15:57
 10/24 anonim ***** válasza:
66%
Nézd Kérdező, ha akarsz, akkor tanulj hangszeren játszani (nem rossz dolog az), ha nem akarsz, akkor meg foglalkozz bármi mással... különösebben nem aggódom miattad, azért egy 16 évest már nemigen lehet olyasmire kényszeríteni, amit ő maga nem akar...
2013. febr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!