Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most meg mit csináljak?...

Most meg mit csináljak? Bátyám 22 éves van egy barátja aki szintén ennyi idős. De!

Figyelt kérdés
Barátjával nagy jól megvagyunk, már meg volt a csók is csak a bátyám kijelentette ha összemer velem jönni, kitekeri a nyakát. :-( Mert hogy a haver ne jöjjön össze a húgával. De nagyon szertetem titokba együtt vagyunk 2 hete, mindig ő hozzá jön és velem akar találkozni:S Köszi a válaszokat 17L
2010. nov. 3. 09:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindannyian értelmes emberek vagytok, akkor természetesen nem fogja kitekerni a nyakát.
2010. nov. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

sz@r helyzet!!!


próbáljatok leülni és beszélni vele!

de én nem foglalkoznék a bátyámmal!idővel úgy is megbékélne a helyzettel!


nem is értem miért van ellene annyira?!



24N

2010. nov. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A bátyád, nem az apád, semmi köze a magánéletetekhez.Ne foglalkozz vele!
2010. nov. 3. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt mondta az ő szavával: hogy a barátja nem fogja dugni az én testvéremet.
2010. nov. 3. 09:24
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy a bátyád és jóban vagytok, de akkor is 17 vagy,állj már a sarkadra! Ha az ő barátja, a tiéd már nem is lehet? Beszéljétek meg vele értelmesen, ha nem enged, akkor sz@rjátok le,ha a pasinak fontos vagy mindkettőtökre szakít időt.
2010. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt valami amerikai filmben latta, hogy igy kell? Mekkora hülyeseg mar? Nektek meg nem foglalkoznotok vele. Egyszerüen allitsd kesz tenyek ele, mondd meg neki azt is, hogy konkretan nem erdekel a velemenye, ti együtt vagytok, ezt neki meg tiszteletben kell tartania.
2010. nov. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ahhoz meg pláne mi köze, hogy a barátja kit dug, vagy hogy téged ki?
2010. nov. 3. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól elvagyunk a bátyámmal csak ne lenne ez, már mind2-en szenvedünk főleg hogy mostanába azért jön hogy engem lásson:-(
2010. nov. 3. 09:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon meg tudlak erteni. Az en batyam ugyanilyen volt. Egy idöben annyira feltett, hogy barkivel jöttem is össze, nem tetszett neki, kivetel nelkül az összes probalkozot igy vagy ugy leepitette. Tudom, hogy ez nagyon idegesitö, es hogy most szenvedsz töle, es termeszetesen nem is tarthato allapot. Beszelgess el a batyaddal. Üljetek le, es kerdezd meg, hogy megis miert nem akarja elfogadni, hogy a baratjaval szeretitek egymast. Az is lehet, hogy van a hatterben valami, tud valamit a sracrol, amit te nem. Ha meg csak ennyi magyarazatot tud adni, hogy nem akarja, hogy a haverja teged ..., akkor ne foglalkozz vele, majd csak elfogadja. Csak kerdes, hogy a srac be fogja e vallani, hogy ha veled összejön, elveszitheti a testveredet, mint baratot.
2010. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

vallani - vallalni

bocs

2010. nov. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!