Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Szeretnem megismerni az igazi...

Szeretnem megismerni az igazi szuleimet. Viszont nem tudom ennek milyen hatasa lenne?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy ha tudni szeretnem, akkor szuleimnel kell kerdezoskodnom eloszor. De viszont felek, hogy megbantodnanak, hogy esetleg nem szeretem oket elegge, meg ilyesmi...pedig errol szo sincs. Csak pl. apam erzekeny tipus es ez tuti atfutna az agyan. Mar regota van bennem egyfajta vagy.. mindenem megvan, semmi okom nincs a panaszra, de hajt a kivancsisag hogy megismerjem oket.. kerlek titeket, aki vegigment ezen, segitene nekem ? :) Bakker, jo hosszu lett, koszonom szepen ha vegigolvastad :) 17/F

2014. jan. 3. 23:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Igen, bocsanat, igazad van. :) Nem jol hasznaltam a szavakat.
2014. jan. 4. 10:46
 12/16 anonim válasza:
100%
Bár segíteni nem tudok, de sajnállak! :(((
2014. febr. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Miert sajnalsz ?
2014. febr. 4. 22:09
 14/16 anonim válasza:
72%
Azért mert így vagy,hogy nem ismered az igazi szüleidet. :(
2014. febr. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Magdika74 válasza:
86%
Én egy mostoha szülö vagyok,s felbukant a biologiai anyuka.Hát nem érzem jol magam,söt borzalmas félek,fáj de negértem!Ha a kislányom igy boldogabb hát legyen,az ő boldogsága mindenél fontosabb.Beszélgesél el a nevelö szüleiddel mond el azt amit leirtál,légy öszinte hid el meg fogják érteni ,mert szeretnek s fontos vagy nekik!
2015. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
14.: Nem kell sajnálni, ismeri az igazi szüleit: akik felnevelték. Ő a bioszülőket keresi, gyereket összehozni pedig bárki tud. Felnevelni becsülettel a nagy kunszt! Jobban járt a kérdező, mint a sok bioszülő keze által terrorizált gyerek.
2022. febr. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!