Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? Az apám mielőtt...

Mit tegyek? Az apám mielőtt megszülettem elhagyott, családos. Anyám férjhez ment, és nem találkoztam az ap soha. Keressem meg? Rengeteg sérelmem van és kérdésem is. Amire nem kaptam választ. De félek is, eddig se kellettem neki, mi van ha elküld?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 14:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
68%
Egyertelmu,hogy nem akar teged.Szard le te is.Neveloapad milyen?Gyerekkorod hogy telt?
2010. jan. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
95%

Pontosan tudod, hogy mi történt? Miért hagyott el édesapád? Lehet, hogy valóban nem kellettél neki, és lehet, hogy volt oka, hogy elment. Pluszban mindenki követ el hibákat.

Ha úgy érzed, neked az kell, hogy megkeresd az édesapád, akkor tedd ezt.

Érdemes előtte nem letámadni. Derítsd ki a nevét, címét, és küldj neki levelet.

Mondd el neki pontosan, hogy ki vagy, hogy úgy tudod, hogy ő az apád, és valahogy finoman megfogalmazva, hogy kíván-e veled találkozni.

Ha igen, akkor találkozzatok, de készülj fel, valószínüleg ő is, és te is zavarban leszel, semmi mondanivalótok nem lesz egymásnak.

Ha nem szeretne találkozni veled, akkor esetleg levélben megkérdezhetnéd tőle, hogy miért nem ő nevelt téged, mi történt mielőtt megszülettél. Talán elmondja a saját verzióját is.

2010. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Csalados ember volt az apja.Ott irja a kerdezo.Az anyuka meg a szereto volt,ebbol szuletett a kerdezo.
2010. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Gyerekkor jó volt,míg nem érkezett tesó a nevelőapámtól,onnantól én voltam a hibás azért mert élek.

Nem tervezett gyerek voltam,csak egy kis félrelépés eredménye. Apaságit kellett kérni,mert azt se akarta anno elismerni hogy tőle vagyok,de a gyerektartást fizette rendesen..

2010. jan. 16. 15:10
 5/26 anonim ***** válasza:
59%
Az nem lehet, hogy anyukád nem akarta, hogy találkozzon veled?
2010. jan. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
53%
Én is azt tanécsolom,hogy levélben vedd fel vele a kapcsolatot.Ha egy félrelépés "eredménye" vagy,akkor nem kell csodálkozni,hogy nem akart.Anyád behúzta a csőbe,(ami sok mai nő szokása),nem minősítem anyád viselkedését.Ezért volt veled is olyan anyád,mikor a tesód megszületett.Ha apád mindennek ellenére rendesen küldte a tartásdíjat,akkor tisztességesebb,mint anyád.Lehet,hogy nem lesz apa-gyerek kapcsolatod,de választ kaphatsz a kérdéseidre,és legalább megnyugszol.Megismerheted a tesóidat is.Egy próbát megér.
2010. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
94%
egy apának minden körülmény között gondoskodnia kell a gyerekéről, ha akarja, ha nem. nincs olyan, hogy nem kívánt veled találkozni. ha ilyen, akkor sz*ard le és soha, de soha ne bocsáss meg neki, ha csak nem könyörög.
2010. jan. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
82%

Én megkeresném a helyedben.Ha nem is ismered honnan veszed,hogy nem fogadna tárt karokkal?

Ha fizetett utánad akkor az apád párja tudja,hogy vagy ergó nem lesz baja belőle ha felkeresed.Tedd meg mert később bánni fogod,hogy elszalasztottad a lehetőséget hidd el!

2010. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
81%

Kedves utolsó!

Te mit tettél volna következő helyzetben?

Családod van, feleséged, gyermekeid. Félrelépsz egy nővel, mondjuk egyéjszakás kaland, talán nem is igazán ismered a nőt. (jó, nem szép, de előfordul). Aztán egyszer csak jön egy telefon, hogy apa leszel. Talán a nő sem akarja, hogy beleszólj a gyerek életébe. Neked sem hiányzik, hogy felrúgd az addigi életed.

Vannak helyzetek, amikor érthető.

2010. jan. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
80%
ha már félrelép, alapból egy szemét és viselnie kell a következményeket.
2010. jan. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!