Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? Az apám mielőtt...

Mit tegyek? Az apám mielőtt megszülettem elhagyott, családos. Anyám férjhez ment, és nem találkoztam az ap soha. Keressem meg? Rengeteg sérelmem van és kérdésem is. Amire nem kaptam választ. De félek is, eddig se kellettem neki, mi van ha elküld?

Figyelt kérdés
2010. jan. 16. 14:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Szó se róla, hogy téged nem akart volna apád! Hiszen nem is ismer.


Az lehet, hogy soha nem volt képes szembenézni az akkor elkövetett ballépésének következményével -aki ugyebár te magad volnál-, de ne úgy értékeld ez, hogy kifejezetten neked szól az elutasítás. Születhetett volna abból az együttlétből bárki, ugyanígy járt volna:(


És az, hogy ennyire gyenge, a felelősségét csak részben (anyagilag) felvállaló ember, hát az sem rád vet rossz fényt.

Azonban tényleg elképzelhető, hogy csak az első lépést nem meri megtenni ő sem, de gyakran eszébe jutsz. Próbáld hát meg! Ennyit megér, és esetleg választ kapsz az évek során felgyülemlett kérdéseidre. Ha elfordul tőled, nem akar kapcsolatot kialakítani, akkor legalább tudod, hogy nem rajtad múlt és nem benned van a hiba! Sok sikert hozzá:)

2010. jan. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
44%
Ha egy nős ember félrelép,az valóüban elítélendő.De az a nő legalább annyi,aki nős emberrel felszik,főként úgy,hogy nem is védekezik.Nem tudod,hogy mi történt akkor.Lehet,hogy anyád azt remélte,hogy miattad otthagyja a családját.Nem kell mindig CSDAK a férfit elítélni.Mind a ketten felelősek.Jobb lesz,ha megismered a másik fél érveit is.
2010. jan. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki volt a felelős, és azt se ki mit ígért a másiknak! Nem beszél az anyám róla,és nem is kérdem,mert az ő oldalát mondja csak el. A gyerektartásra visszatérve. Fizette,mert autómatikusan vontál a fizujából, ha akarta ha nem... A felesége persze hogy tudhat rólam, ezt nem nagyon lehet eltitkolni. De ha akarna nem keresett volna?? Nem lakik messze, 50 km.
2010. jan. 16. 17:17
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek viszont semmiről sem tehet, ezért nem szabad őt hibáztatni. A két felnőtt hibázott.


Mivel minden gyermeknek joga van a szülőjét/ anya, apa/ megismerni, bátran keresd meg az édesapádat.

Van is olyan TV műsor, ahol ebben segítenek neked. Ha egyszer sikerül találkoznotok, úgyis kiderül minden.

2010. jan. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Szeretném megkeresni, de félek hogy mi lesz a reakció. Ha írok neki, és esetleg a felesége olvassa el a levelet,és nem kapja meg?? Iwiw-en találtam 6 embert aki lehet.

Nincs szükségem apára,mert felnőttem már,saját gyerekem is van. De a kérdések nem hagynak nyugodni

2010. jan. 16. 17:29
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ajánlanám a TV műsorokat. Csak egy médiafogás.

Persze, hogy kereshetett volna. De lehet, hogy amikor születtél, nem akarta felrúgni a saját életét, feleség (attól függetlenül, hogy tud rólad) stb. Aztán ahogy telt az idő, talán meg is bánta, de akkor meg már nem állíthatott be csak úgy, hogy heló, én vagyok az apád, aki x éve le sem szarlak. Lehet, hogy úgy gondolta, neked is jobb lesz így. Keresd meg. Maximum nem jön össze, de nem fogsz azon görcsölni, hogy mi lett volna, ha.

2010. jan. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 15:40-es.Nem igazán értem a reakciódat a válaszomra nem írtam semmi sértőt a kérdezőnek.És bele tudom képzelni magam az apja helyébe és valószínű,hogy a családomat választottam volna a szeretőm helyett.(15:37)



Kedves kérdező.Szerintem az apukádnak nehezebb lenne megtennie az első lépést mert eleve szembe kell néznie anyukáddal aki nem igazán örülne apádnak (és ez érthető hisz valamii oknál fogva magára hagyta a bajban)+még ott vagy te is.Nem tudja,hogy anyukád miket mondott neked róla.Lehet,hogy szeretne veled találkozni de nem mer jelentkezni nálad.Tedd meg az első lépést!Hallgasd meg ő hogy emlékszik arra a pillanatra mikor megtudta,hogy te vagy.

2010. jan. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
én megkeresném a te helyedben. Nem lehet, hogy az anyád hiábájából nem találkoztatok sosem?
2010. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Találkoztál vele????
2010. jan. 20. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim válasza:

lehet h az anyukád kitalált egy történetet,keresd fel az apádat és kérdezd meg tőle is ezeket,nem veszítesz semmit

tőle is megtudod a történetet és ha nem kellesz neki akkor legalább már biztos leszel benne.

2010. jan. 20. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!