Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Arra szeretnék választ kapni,...

Arra szeretnék választ kapni, hogy lehet-e bármilyen kapcsolatom a másodunoka testvérem lányával, vérfertőzésnek számít-e ez?

Figyelt kérdés
2010. jan. 24. 10:10
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

A másodunokatestvér lányával lehet, az nem számít vérfertőzésnek. A törvény is engedélyez egy ilyen házasságot.

(Mindenesetre én annak érezném. :))

2010. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ez már olyan távoli rokonság,hogy ennyi erővel nem is kellene tudnod,hogy rokonod.Csak nyugodtan.Lehet sokan ilyen rokonnal kavarunk,csak nem is tudjuk.
2010. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
80%

Szia!


Már a másod unokatestvérrel való kapcsolat sem vérfertőzés, a lányával meg pláne...

2010. jan. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Hello! Köszönöm a válaszokat:D

Elég nagy kövek zuhantak le, mindkettőnk szívéről:)

Tényleg köszönöm!

2010. jan. 24. 10:25
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha már tudod hogy rokonok..., amúgy én ismerem a harmadunoka tesomat most 4 éves és genetikailag igenis van hasonlóság, ekcémás ahogy én és a nővérem is. Szóval a helyedben meggondolnám.
2010. jan. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Gondold végig: a te dédszülőd és az ő ükszülője ugyanaz a személy...Lehet, hogy amikor ők éltek, az régen volt, no de a vérségi kötelék? Eléggé szembeszökő, ugye?
2010. jan. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szia! szerintem nem gáz. pl. aki árva és állami gondozásban nő fel, azt sem tudja, kik az ilyen távoli rokonai. aki nem az elvileg tudja, de gyakorlatilag (bocs dédi és a többiek, csak elvi szinten, tudom hogy Ti nem :)) senki nem tartotta a gyertyát egyik házaspár mellett sem...
2010. febr. 1. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
De ha már a kérdés felmerül, akkor utána hogyan fogsz nyugodtan együtt lenni vele? Mindig tudod, hogy a rokonod.
2010. febr. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nagyon távoli rokonság. meg ráadásul ha a Te apád a postás...
2010. febr. 19. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!