Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Ballagásra kiket kell meghivja...

Ballagásra kiket kell meghivjak? (Általános iskola) Az alábbi a családi kapcsolatunk. Lent írom

Figyelt kérdés
Faterom és anyám elvaltak, a keresztanyam es a keresztfarlterom, papam es mamam is gyuloli az apam( en sem kedvelem) és egyszeruen nem tudom mit kezdjek magammal, kiket hivjak meg... Apam mar varja hogy kikor hivom meg.. De en azt nem fogom elturni hogy mindenki ul buvalba...an az asztalnal. Mi a velemenyetek mit csinaljak?

2015. jan. 21. 20:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nehogy már ne hívhasd meg az apukádat családi botrány nélkül! Ez nem normális hozzáállás felnőtt emberektől!
2015. jan. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom, manapság hogy van, de az én ballagásaimnál volt egy iskolai ballagás, utána pedig minden család oda ment, ahova akart. Te a ballagásodra szerintem azt hívsz meg, akit akarsz, a szüleid által szervezett ünnepi összejövetelre nálatok/étteremben/ahol tartjátok pedig ők hívnak meg azt, akit fontosnak tartanak.
2015. jan. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!