Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne jobb a kapcsola...

Segbek úr kérdése:

Hogyan lehetne jobb a kapcsolatunk? Többi lent!

Figyelt kérdés

Tavaly év elején iskolát váltottam,tök jól fogadtak meg kedvesek voltak meg minden.

2. napomon az osztályfőnök megkérdezte az osztálytól,hogy 'örültök e az új lánynak',minden lány mondta,hogy igen meg egy fiú is akibe pár nappal később 'beleszerettem'.

Helyes is meg minden,meg a belsője és a viselkedése is megfogott. Már kb amikor 2 hete oda jártam a barátnőim rájöttek,és volt köztük egy lepcses szájú kis lotyó már ne is haragudjatok a kifejezésért,de tovább adta pár embernek . Pár hónappal később egyik szünetben egy másik barátnőm fülébe is belejutott erre jóóó hangosan megkérdezi,hogy XY-NAK TÉNYLEG BEJÖN XY? És meghallotta ő is.. Azóta már nem úgy nézett rám,nem úgy beszélt velem mint előtte,sőt szinte nem is beszéltünk már,csak néha rám írt facen,de azon kívül szinte semmit. Majd egyik barátnőmnél voltam nap jön egy üzim facen. Ő írt. Egész nap beszéltünk majd olyan este fele azt írja,hogy 'Szeretlek <3 '. Ugráltam,visítottam kiabáltam,majdnem sírtam az örömtől,majd rákérdeztem,hogy tényleg,komolyan mondod vagy csak hülyíteni akarsz? És nem nem nem tényleg szeretlek blaablaabla. 1 hét múlva kiderült,hogy kamuzott és csak vissza akarta adni amit a haverjával csináltam. Ami röviden annyi,hogy szerelmes volt belém én meg visszautasítottam. És igen. Összetörtem. Utána pár héttel később javult a kapcsolatunk maajd jött az hogy tetszik neki egy csaj,akiről persze kiderült,hogy fake,mert neten ismerte meg. Utána úgy éreztem,hogy nem is éreztem iránta semmit,kitaláltam,hogy tetszik egy srác hátha féltékeny lesz. Ő volt a hátterem telefonon meg is mutattam neki ,meg kitaláltam,hogy találkoztam is vele. Kicsit féltékeny volt. De csak egy kicsit. És most nyár van. Rájöttem,hogy szeretem,és hiányzik. Június 20.-án láttam utoljára. De azóta sincs jó kapcsolatunk. Mit tegyek,hogy ezen javítsak? :(



2013. aug. 8. 20:02
 1/2 név1515 válasza:
Ez a gyerek egy köcsög! miket csinált veled? tudom hogy fáj hallani, de ez az igazság! ha gondolod írj és kifejtem a véleményem privibe
2013. aug. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem...nem fáj hallani. Nem csak szerinted köcsög. Barátnőim is mondták,hogy hagyjam a fszba,mert csak játszik az érzéseimmel. De ha egyszer szeretem akkor mit csináljak? :|
2013. aug. 16. 00:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!