Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tegyek? Apám alkoholista...

Mit tegyek? Apám alkoholista és rasszista és cigány származású barátom van.

Figyelt kérdés

Szóval.. (Apukám még a születésem előtt is alkoholizált,de rendes ember lenne pedig.) Viszont régen nagyon keveset foglalkozott velem és külföldre járt dolgozni,ha itthon volt akkor is a kocsmában töltötte az idejét,ezért teljesen eltávolodtam tőle,főleg,hogy most sincs ez másképp csak lebaszni tud mindenért. Mióta kezdek felnőni megváltozott pár dolog viszont. (lassan 3 éve szerelmes vagyok egy fiúba,akit 9 hónapja sikerült megszereznem),és nagyon boldog vagyok vele,kivéve amikor emiatt van a sok veszekedésünk. Amikor megtudta a családom,hogy a barátom milyen származású,kiutáltak/kitagadtak a családból,vagyis a hátam mögött kibeszélnek a szemembe meg nyalnak,de én nem tartom velük a kapcsolatot.Mindent kiderítettek a fiúról és a családjáról,de csak jó véleményeket szereztek róluk,de őket ez sem izgatja. Apa már beszélt a fiúval józan állapotban és teljesen jó véleménnyel van róla,kivéve amikor részeg és elhordja őt mindennek (de nagyrészt mamámék miatt van,hogy miért engedik,hogy ilyen fiúval vagyok együtt). Apa bulikba viszont csak vele enged el,tehát bízik benne. Anya támogat engem teljes mértékben és apának ez sem tetszik. Apának egyre több rendőrségi ügye van,de még így is folytatja tovább a piálást. Anya próbált lépni,de a válástól fél mivel hogy apa zaklatni fog minket,meg nincs sok pénzünk.

Nem tudom mit tegyek,elegem van már nagyon..

16/L



2015. ápr. 19. 11:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
50%
keress egy rendes magyar fiút aki hozzád való
2015. ápr. 19. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
61%
Ne barátkozz cigányokkal. Nagyon sok nő megjárta már velük. Ne te legyél a következő!
2015. ápr. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
De nekem nem kell más.. Támogat mindenben,nincs hozzá foghatóbb,olyan mint én. Miért baj az ha boldog vagyok...nem értem..
2015. ápr. 19. 11:11
 4/40 A kérdező kommentje:
Nem barátkozok, nem is tűnt fel 1 évig hogy ő az..
2015. ápr. 19. 11:12
 5/40 anonim ***** válasza:
67%

anyádnak nincs vele baja, apádnak sem amíg józan, nem értem miért kéne mást keresned. El is engednek vele, tehát tényleg nem értem ezzel mi a baj.

Apukád alkohol problémáit, a válás nem válás dolgot pedig hagyd a szüleidre.

2015. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert naív és nem látsz a szemedtől. Majd ha elkezd verni és fenyegetőzni, akkor ne gyere ide sírni... Hagyd el őt amilyen gyorsan csak tudod, ebből semmi jó nem lesz. A saját érdeked.
2015. ápr. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Kiismertem már őt! Esze ágában sincs ilyet tenni..
2015. ápr. 19. 11:17
 8/40 anonim ***** válasza:
55%
Ciganyban nem szabad hinni. Addig kellesz neki mig meg fektet parszor. Aztan hali. Szerintem ne csinalj ilyen hulyeseget... Barmilyen fertozest el kaphatsz tole stb
2015. ápr. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Nem arra kellek neki,hiszen jó pár hónapot vártam ezzel a dologgal
2015. ápr. 19. 11:20
 10/40 anonim ***** válasza:
39%
[link] Olvass!!!!
2015. ápr. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!