Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Mit tehetne szegény?

Mit tehetne szegény?

Figyelt kérdés

Van egy 13 éves lány ismerősöm. A szülei rég elváltak. Az anyjának azóta pasija van. Amióta ott van az a fickó az anyja tökre szigorú. Mindig csak a tanulással jön, hetente csak egyszer mehet át a csaj a szerelméhez. És mostanában még csicskáztatják is, pl. gyakran fel kell mosnia, elmosogatni...

Már egyszer beszélt velük de nem használt. Mit tudna csinálni?


2010. márc. 2. 20:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
84%

13 éves és heti egyszer átmehet a szerelméhez?

Én ha ennyi idős koromban meg mertem volna kérdezni hogy átmehetek olyat kaptam volna hogy a fal adta volna a másodikat! És ha átengedi az anyja akkor az a minimum és nem is sajnálom!

2010. márc. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
92%

Ne haragudj, de az nem "csicskáztatás", ha egy 13 éves lány felmos vagy elmosogat.

Ha olyan felnőttnek érzi magát, hogy a szerelméhez járjon, akkor legyen felnőtt akkor is, amikor otthon segíteni kell.

És igen, tanulni is kell :))

2010. márc. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
85%

"gyakran fel kell mosnia, elmosogatni"

szegééééény:D

milyen tanuló?mert ha nem olyan jó akkor megértem hogy mindig a tanulással jönnek...

2010. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%

te meg vagy kb 11 ugye?te hányszor mész át a szerelmedhez?

gondolom a felmosás-mosogatás távol áll tőled,mint makó jeruzsálemtől...De zabálni fincsi mi?hát azután mosogatni is kell kisanyám.Ebben a korban már mindenképp....

2010. márc. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
18%

jaj..ne halgass a tobbiekre

ertem en kell vegezni munkat ish.hetente 1szer?:O

szegny lany..nagyon tudom sjanalni.beszeljen az apukajaval.vele mivan?modnja el mi a baj.es aztan koltozzon hozza vagy valami

2010. márc. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%

Már bocs de mi ezen a szigorúság? Hálás lesz később, hogy ilyen anyukája van. Az meg a minimum hogy elmosogat néha.

13 évesen nem is kellene pasiznia. Miért nem a tanulással foglalkozik inkább?

2010. márc. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
87%

13 évesen, hát igen is tanuljon, még az is sok h hetente 1x átmehet hozzá, uristen mi van már itt ? Te nem véletlenül az a lány vagy akiröl kérdezel ?

Szerinted az sok h ilyen korba segitsen otthon ? hogy felmosson, meg elmosogasson stb... ? sok ez ? hát az a sok h ilyen korba már barátjához jár.

Nekem van 2 lányom 16 és 19 éves, a nagyobbik már 1-2 éve odajár barátjához engedem mert igy van rendjén, jol megvannak, de 13 évesen ? Hát nem csodálom az anyát

2010. márc. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
87%
anyád legalább életre nevel, hogy később, amikor mondjuk egy albérletben vagy kollégiumban kötsz ki egyedül ne kelljen rácsodálkoznod a felmosórongyra, hogy mi ez?
2010. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
87%
ne dőljetek be,valami kis nyavalyás provokál itt,alig lehet 10 éves,már a szexrovatba nincs mit kérdezzen..
2010. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
91%

ez ellen nem kell tenni. ez a valóság. maximum eddig elvolt kényeztetve és most szarnak érzi de hát ez van!

meg te is ellehetsz kényeztetve ha igy gondolod. és hogy cska hetente egyszer mehet a pasijához?! engem még randizni se engedne el anyám... L/15

2010. márc. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!