Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy lehet kideríteni milyen...

The Wounded Eagle kérdése:

Hogy lehet kideríteni milyen rasszok vannak elődeinkben, vagy legalább saját magunkban?

Figyelt kérdés
Hogy lehet kideríteni milyen rasszok vannak elődeinkben, vagy legalább saját magunkban? hallottam hogy van vér alapján vizsgálat, és azt is meg tudják mondani pl Kun család honnan ered, mely területről..stb... ingyenes lehet e valahogy? vagy csak fizetős úton lehet kideríteni? mennyi az annyi?

2015. júl. 11. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem ennek nincs értelme.

de ha van is ilyen módszer amit kétlek akkor sem ingyenes ne viccelj

2015. júl. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csupán annyi értelme van hogy megtudod van e benned néger vagy nem :) van akit érdekel miből áll..
2015. júl. 11. 17:29
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

DNS-teszttel. Ha komolyabban érdekel, akkor nézd meg a [link] oldalt. Ha van rá negyven rugód, megéri megcsinálni.


Az adataidat letöltve aztán más weboldalakon egészen részletes elemzést tudsz végezni a saját DNS-eden. Ezek nagy része ingyenes, vagy nagyon olcsó. (A drága cucc a laborköltség, amit a linkelt oldal csinál meg.) A betegségekre való hajlamaidat is ki tudod deríteni. Ha érdekel, dobj privit.

2015. júl. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
No nem rossz :D jövő hó v azután megpróbálom!
2015. júl. 11. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez érdekes lehet, kíváncsi vagyok, milyen őseim vannak:) Elég egzotikus vonásaim vannak, szóval tuti, hogy nem mindegyik magyar:)
2015. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"""magyar"""
2015. júl. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon vegyesek a mai lakosok szóval fix hogy nem 100 de még nem is 50% magyar :D
2015. júl. 11. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!