Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Másodunokatestvérek között...

Másodunokatestvérek között lehet több mint rokoni kapcsolat?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy ott már ugye nincs vérfertőzés meg ilyenek? Hallottam már olyanról hogy másodunakestvérek nem is tudták hogy rokonok, és összeházasodtak, és gyerekek is születtek. Akkor itt már nincs semmilyen gond a vérrel meg hogy rokonok?
2010. márc. 6. 17:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
A másodunokatesónál elméletileg már nem lehet gond.
2010. márc. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

én is ismerek olyat akik házasodtak, gyerekük is lett.....bár ők tudták a rokoni kapcsolatot....

ez már nem vérfertőzés, esetleg a család miatt lehetnek problémák, nem fogadják szívesen az ilyen kapcsolatot

2010. márc. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez elég etikátlan főleg ha a két család rendszeres tartja a kapcsolatot! Vannak személyek akik alapból tabuk és szerintem minden közeli és távoli rokon ebbe a kategoriába tartozik!
2010. márc. 6. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%

Az unokatesvéreknek is szabad sajnos... Így ne is csodálkozzunk, ha tényleg kihal a magyar nép lassacskán.

[link]

2010. márc. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
13%
Lehet nem vérfertőzés. De beteg szerintem aki a másodunokatestvérével akar kapcsolatot kialakítani, valami nem százas a fejében annak az biztos Teljesen mindegy milyen távoli de akkor is rokon, családhoz tartozik. Istenem, és ezért nem lepődöm meg, mert mindig több a hülye ember...
2010. márc. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

igen kicsi az esély, hogy a gyerekekkel gond legyen ilyen távoli rokonságnál. nem beszélve arról, hogy (bocs, dédik, tudom hogy Ti nem voltatok "olyanok") egyikünk sem volt ott gyertyát tartani a nagyszülei fogantatásakor. tehát elméletileg nem tudhatjuk, lehet egy össztársadalmi genetikai vizsgálatnál érdekes eredmények jönnének ki, ki kivel rokon :P:)


azért biztos ami tuti, én egy genetikushoz elmennék ilyen esetben, mielőtt gyermeket vállalok. egy vérvétel, nem lehet belehalni, és komoly későbbi problémál előzhetőek meg egy vizsgálattal.

2010. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%
Első nagy szerelmem...16évesen találkoztunk először, kölcsönös szerelem 1. látásra. nincs ebben tabu. örökbe fogadni is lehet:-)
2010. márc. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Másod unokatestvérek alig hasonlítanak jobban genetikai állomány szerint, mint az átlagnépeségből bárki bárkire...
2010. márc. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
jó, ne nézzetek hülyének, engem csak érdekelt, és azért kérdeztem meg:D
2010. márc. 6. 19:18
 10/14 anonim válasza:
68%
Semmi kivetni való nincs benne, hiába nézik le nagyon sokan.A megvetöktöl kérdem, mit szólnak akkor a spermabankokhoz? Lehet,hogy épp egy apától származók létesitenek kapcsolatot?Az elsö-, másodunokatestvérek is lehetnek együtt boldogok!!! Anni
2010. márc. 8. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!