Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Félek hogy hamarosan elveszite...

Félek hogy hamarosan elveszitem az Apukámat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem az apukámat és nemrég beszéltünk hogy szerinte 10 év mulva meg hal és reméli láthatja majd az unokáit halála előtt. Én csak 16 vagyok de ő már 54 és teherautó sofőr de ő rakodik is . Anyukámnál nem érzem ezt ő sose tűnik olyan fáradtnak és fiatalos pedig ő is 54

#halál #Szülők.Apa
2015. aug. 20. 22:13
1 2
 1/13 anonim válasza:
Szerintem Apukád most eszmélt rá, hogy sajnos felette is múlik az idő, mint mindenki más felett is sajnos, ezért mondhatta ezt. Teljesen érthető, hogy megrémiszt ez,de gondolj arra, hogy Apukád még nagyon fiatal és hogy nem lesz semmi baj!
2015. aug. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Használd ki minden időd a családoddal. És apukádnak próbáljál meg örömet okozni.
2015. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szerinted élhet még 30 évet? Mindenki más is ezt mondja.
2015. aug. 20. 22:25
 4/13 A kérdező kommentje:
Hány évesen lehet nyugdíjba menni? Nem igazán szeretném ha 60 évesen is emelgetne meg rakodna nehezet .
2015. aug. 20. 22:27
 5/13 anonim válasza:
Ezt senki sem tudja biztosra, hogy ki mennyi évet fog élni, de természetesen még 40 évet is élhet :) Nem tudhatjuk
2015. aug. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ezért nem jó későn gyereket vállalni.

Na mindegy,befezem a vészmadárkodást.

Egyébként apukád még közelsincs annyi idős,hogy az már öregnek mondható.

Esetleg,ha megoldható váltson egy kevésbé kockázatos,kíméletesebb munkára.

2015. aug. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:) eszük ágában sem volt hogy annyi idősen direkt legyen még egy gyerekük, balesetből lettem nem titok.
2015. aug. 20. 23:08
 8/13 anonim ***** válasza:
mai elviheti az a pia, cigi, zsiros kaja nem az hogy rakodik
2015. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
8. CSak néhány napig próbáld ki hogy milyen a rakodás. Napi 9-10 óra vezetés közbe vagy után.
2015. aug. 21. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, apukád még egyáltalán nem idős, ne aggódj!

Ha belegondolok, nekem az nagypapám 93 éves, na őt tényleg féltem, minden nap... de egy 54 éves embert, ugyan már. Ha nincs semmi betegsége, felesleges aggódnod még jó ideig.

2015. aug. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!