Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Van olyan honlap mint pl. az...

Van olyan honlap mint pl. az iwiw, csak épp családi kapcsolatokra vonatkozóan?

Figyelt kérdés
Tehát az ember be tudja jelölni a rokonait és így kialakul a családfa.Ha nincs,egy hozzáértő csinálhatna:)Azaz az túlzás hogy a családfa,de széles rokoni kör kerekedne.A már elhunytakról pedig esetleg infókat lehetne felrakni.Vagy valami ilyesmi.
2010. márc. 12. 21:39
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

www.csaladfalu.hu

Sok sikert!

2010. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam ilyennel, de lehet, hogy tényleg nem lenne rossz ötlet... :)
2010. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
de jo ötlet :) támogatom az ötletet, ...
2010. márc. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Megnéztem a csaladfalu.hu-t.Köszi szépen.Egy gond van vele:UTOLSÓ FRISSÍTÉS IDŐPONTJA:2009.07.09
2010. márc. 12. 22:52
 5/14 anonim ***** válasza:
És miért baj ez az utolsó frissítés? Ez nem a tagokat jelenti, hanem a rendszert. Ezek szerint azóta jól működik és nem kellett rajta változtatni.
2010. márc. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

A frissítés nem az oldal működésének a javítását jelenti, hanem hogy a legfrissebbadatok legyenek fenn.Tehát arra az oldalra legutoljára tavaly szeptben raktak fel adatot.

Megkérdeztem mást is hogy biztos ne hülyeséget írjak.De meglettem erősítve abban hogy jól tudom.

2010. márc. 13. 14:47
 7/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! jól írta az előtted szóló. úgy gondolod, hogy az oldal szerkesztői belépnek és akkor onnantól lesznek rajta friss adatok? ez csináld magad dolog, annyi adat lesz fent, amennyit te viszel fel, vagy egy ismert/ismeretlen családtagtól húzol át magadhoz. én is fent vagyok és mondjuk ebben a pillantaban viszek fel egy őst 1698-ból pl, akkor azt miért befolyásolná mondjuk egy 2009.05.06-os belépés az oldal tényleges üzemeletetője részéről?! azt azért beláthatod, hogy nem fognak az oldal üzemeltetői 42932293439393 személyt maguktól felvinni.
2010. márc. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, bővebb információért irány a levéltár vagy az ismerősök, család, ne haragudj, de a személyes adatokat idegen nem teheti nyilvánossá, mert azok titkos adatok.
2010. márc. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm az utolsó hozzászólónak, az előtte írótól pedig elnézést akkor.
2010. márc. 13. 15:26
 10/14 anonim ***** válasza:
Ugyanaz voltam, mint akit kritizáltál. :-) Légyszíves, ne másoktól várd, hogy megcsinálják helyetted, ráadásul ingyen. Ha érdekel, járj utána, vagy fizess meg valakit, aki ilyenekkel foglalkozik, és ért hozzá, mit hol kell keresni. De titkos adatokat nem tehetnek nyilvánossá. Az a frissítés a rendszer frissítési adatát jelenti minden weboldalon, és nem az adatokat, amit a felhasználók visznek fel.
2010. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!