Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogy tudhatom meg, hogy...

Hogy tudhatom meg, hogy valakinek vannak-e zsidó felmenői?

Figyelt kérdés

2015. szept. 25. 10:15
1 2 3 4
 31/37 anonim válasza:

Ez valami agymenés mikor előkerül a zsidó szó rögtön jön a náci meghasonló de ez mire jó a mások nem tehetnek arról hogy a zsidó, szégyelli a származását .

A kérdezőnek csak nézd meg profilból az illetőt rögtön fogod tudni már ha ismered a tipikus jegyeket .

2015. okt. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 horex ***** válasza:
51%

# 23


Nem, semmi fogalmam nincs róla, az életben eltöltött sok évtized alatt.

Mi a bűbánat bajotok van a zsidókkal? A hülye dumát hagyjuk a titkos világkormányrol, jaj a zsidó bankárok kizsigerelnek és a többiröl.

Egy a ti bajotok nájlon-nácikok, hogy a zsidók nagy része nem hülye és tanul, előrejut az életbe.

Nekem mi bajom lenne egy zsidóval? Anno régen a szomszédban lakott egy zsidó család, üveges mesterek voltak

Egy osztálytársam villanyszerelő lett, az apja zöldséges volt.

Jó és szakértő becslések szerint 150ezer zsidó él ma Magyarországon. Deportáljuk őket?

És azzal jobb lenne az élet itt?

Németországban jobb lett az élet amikor Hitler táborba záratta a német zsidóságot. Mi változott ott jó irányba/hagyjuk most a vesztes háborút/?


A jómagyar bankárok, olcsóbban adják a kölcsönt a jómagyar keményen dolgozó kisembernek mint a zsidó bankárok?

Bármely foglalkozásban találhatunk zsidókat

Számit hogy a bróker, az orvos, tanár, filmes, filozófus, kétkezi munkás zsidó?


Valami személyes sérelmet vagy éppen olyat ami Mo-nak ártott a zsidók részéröl, fel tudtok-e sorolni/Tanácsköztársaság és most nem jácc/?


Mennyiben zavarja ez a jómagyar nácit?

18-20 évet dolgoztam kétkezi munkát zsidó üzletembereknek. Jó pénzeket vettem fel. Aztán amikor az én zsidó "pártfogóm" meghalt, jellemzően átvertek, elfelejtettek.

Amikor jómagyar embernek dolgoztam, vagy ki kellett "vernem" belőle a pénzem, vagy éppen nem fizetett ki.

Semmi különbség nincs a zsidó és más ember között.

2015. okt. 1. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 homo ludensz ***** válasza:
0%
Egyszerű a képlet. Kínáld meg egy szem cukorkával ha önfeledten szopogatja akkor nem az,de ha be sem kapja vagy töprengve kiköpi akkor arra gondol hogy hogy duplázhatná meg a cukorkát. Mentalitásbeli tulajdonságok számítanak s nem a külső. Annak a népnek ötezer éve ez a túlélés záloga.
2015. okt. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
53%
Akkor mi van az emberrel, aki megkóstolja a cukrot, aztán visszacsomagolja későbbre.
2015. okt. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
53%
És, mi van azzal az emberrel, aki nem fogadja el a cukorkát...?!
2015. okt. 3. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 homo ludensz ***** válasza:
30%
A cukorka csak egy leegyszerűsített példa volt. Régen sem volt számukra kérdéses hogy pénzen minden megvehető. A középkorban kölcsönöztek a "nagy lábon" élő fejedelmeknek a majdani búsás haszon reményében. A nemesek,főnemesek lenézték őket de nélkülük nem fejlődtek a városok,országok. Példa: Budapest a jelenlegi arculatát annak köszönheti hogy az ezeréves Jubileumra lerakták a meghatározó alapokat. A gyárak, üzemek, mind zsidó pénzemberek jóvoltából épültek fel amit '50-ben államosítottak. A "igazi" magyarok inkább olyan "Noszti fiú" szerepben érezték otthon magukat.
2015. okt. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:
kit érdekel, nem ez volt a kérdés. lepontoztam mindenkit.
2015. okt. 7. 23:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!