Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nagy bunt kovettem el, ha...

Nagy bunt kovettem el, ha ezelott egy felevvel megcsaltam a ferjem? Es meg titokban is taliztam utanna az illetovel? Most mar nem fordul elo, csak gondolkoztam hogy azota is titok maradt

Figyelt kérdés

2015. nov. 30. 20:59
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Ha nem csak a szex számít, akkor miért kellett más??
2015. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem.Mit nem érzel?A férjed f@rkát?Túl kicsi?Mert biztos nem volt nagyobb akkor sem,mikor megismerkedtetek.Nem az évek alatt ment össze.Vagy nincs hüvelyi orgazmusod?Esetleg beszélgetni kellett volna,hogy neked mi esik jól.
2015. nov. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

en nem itellek el, felnott ember vagy, azt csinalsz amit akarsz, csak szamolj a kovetkezmenyekkel.


Mert olyan nincs, hogy "orokre titok is marad !"


Elobb-utobb minden kiderul.


Ha lezartad magadban, ugy erzed megerte, ha talan meg epitett is a hazassagodon, akkor oke.

2015. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen teljesen rendben van, hogy megcsaltad a ferjed.
2015. dec. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, felesleges erre az oldalra ilyen kérdést kiírni, hiszen magad is tudod a választ.

Ha pasi teszi, akkor a felesége nem ad meg neki mindent és /vagy sárkánnyá vált, ha nő teszi, akkor ku*rva. Szánalmas ez az oldal ebben a témában.

2015. dec. 1. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Jól tetted, ha kicsi a farka kell keresni jó nagyot. Megérdemled, egy jó dugást nem szabad megtiltani egy nőtől.
2015. dec. 1. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
92%

igen, remélhetőleg kiderül és a férjed gyorsan probléma mentesen megszabadul tőled :)


22F

2015. dec. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
28%
Igen, jól írta valaki. Erről a témáról ká ide írni. Mert ők olyan szerencsések,hogy egy férfimellett mindent megkapnak...A valóság sajnos nem mindig így van. A szex hiányzik, de ezért felrúgni egy kapcsolatot?Az emberek többsége azt csinálja, mint te...ami hiányzik a kapcsolatból, pótolja máshol. és hallgat róla...
2015. dec. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
19%
Helyes! A szexet nem szabad feladni, ha a férjed nem tudja a dolgát keress nyugodtan kufircpajtást, nem szégyen. Sok nőt ismerek ebben a szituban, mindenki megérdemel egy kiadós jó dugást.
2015. dec. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 Molocsusok válasza:
Ha nem megfelelő a Johnsonjának a mérete, szerintem beszéld meg vele, szerintem megfogja érteni :) Sok szerencsét!
2015. dec. 18. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!