Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Nem késő gyereket vállalni?

Nem késő gyereket vállalni?

Figyelt kérdés
38 éves vagyok, a feleségem 36. 4 éve ismerjük egymást és 1 éve házasodtunk össze. Eddig alig volt pár rövid kapcsolatom így eddig nem jött össze. Szüleim, tesóm már vagy 15 éve kérdezgetnek mikor lesz már végre gyerek és feleség. Nem lenne már késő hozzá? Mit szólnának hozzá?

2016. márc. 20. 22:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%
35 eves volt a ferjem is es en is amikor szultem az elso gyermekunket! Nem keso! Minel hamarabb kezdjetek bele! :)
2016. márc. 20. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
#10: csak az a köze a helyzetemhez, hogy látom mennyire le vagyok maradva. Bár lehet hogy véletlenül össze fog jönni.
2016. márc. 20. 23:20
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy lemaradva ! A kislanyom osztalytarsainak a szulei tobben joval fiatalabbak mint en,de velem egykoruak is vannak , ez nem annyira feltuno! Sok sikert!
2016. márc. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
98%

Az hogy ők mit szólnának hozzá,szerintem verd ki a fejedből,kit érdekel mások véleménye (még ha rokon is).

Anyukám engem 36 évesen szült,szóval bőven időn belül vagytok. 19/f

2016. márc. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
99%
Sose hasonlítsd magad máshoz, mert akkor egész életedben csak keseregni fogsz. Lehet, hogy másnak hamarabb adatott ez meg, de lehet, hogy te meg másban vagy "jobb" vagy sikeresebb. Szóval ne azt nézd, h mit fognak szólni máshogy, hanem hogy a feleségeddel mit szeretnétek
2016. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Az számít, hogy ti akartok-e gyermeket... Ennyi.

Nem késő.

2016. márc. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
De ha eleve az a bajod, hogy mit mondanak mások, akkor mért lenne jobb, ha sose lenne gyereked, mintha "csak" 38-39 évesen? Most egy kicsit félsz, de én innen messziről úgy érzem, hogy ez jó fajta félelem, csak még nem szoktál hozzá a gondolathoz. Viszont idősebb korodban szerintem nagyon bánnád, ha most nem lenne bátorságod hozzá. Szóval csak arra akarok kilyukadni, hogy 39 évesen még mindig sokkal-sokkal jobb, mint soha.
2016. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
94%
Mármint, ha egyébként akartok gyereket.
2016. márc. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy késő :)

Mit szólnának hozzá? Kik?

Ma az átlagos első szülés 30 év.

2016. márc. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
87%
Ha egészséges életvitelt folytattok,nem sok és szülőin se fogtok úgy kinézni,mint a gyerek nagyszülei.Na meg ha olyan a genetikátok,vagy legalább az egyikőtöké,hogy egy bizonyos korig bármit tesz,fiatalabbnak néz ki.Én is kései gyerek vagyok.Anyumék '83-ra már készen álltak arra,hogy jöjjek,de nem jöttem.Elmentek mindenféle dokihoz,egy lombik-bébi programra is be voltak jelentkezve,de végül lecsúsztak róla.A '90-es évekremár feladták a reményt,amikor anyum egyik barátnője megjegyezte '93-ban,hogy most milyen boldog és nagy valószínűséggel terhes.Bizony én voltam,már akkor.Mondjuk anyum volt 34,apum 33 akkor,de akkor ez azért elég kirívó volt és anyumat már az adoptálásra akarták rádumálni.Ha tényleg szeretnétek gyereket,hát rajta,ne halogassátok!Mert az se jó,ha az 50-es éveiben szül a feleséged,mint az egyik szinkronjáról híres színésznőnk.Na az már tényleg sok.
2016. márc. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!