Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Családi kapcsolatok » Családfa

A kérdés
florszi nevű felhasználó kérdése:

Hogyan találjam meg a biológiai apámat?

Konkrétan csak a nevét tudom és azt hogy amikor "fogantam"a faluba akkor fektették valami telefon kábeleket... sajnos nem tudok sok mindent és nem tjdo ,hogy amit elmonstak igaz e. Szeretném tudni hogy ki ő,szeretném tudni milyen ember, szeretném azt is tudni hogy tudja e azt hogy én vagyok. És szeretném ha tudná ,hogy van egy unokája is.... nem tudom hogyan álljak neki. Lényegében en csak egy kaland eredménye vagyok.

Keress kérdéseket hasonló témában: apa

2016. jún. 28. 23:29  Privát üzenet  

A válaszok
Kb anyudat kérdezd.vagy ő sem tud semmit...?vagy miert nem mondja el? Az is lehet hogy akit annyira keresel ott van valahol a szomszédban

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2016. jún. 28. 23:35 Privát üzenet

Ha a születési anyakönyvedben nem szerepel, akkor

csak anyukád tud segiteni. Feltéve, ha tud a hollétéről bármit. Telefonkábelfektető volt és miközben szerelte a kábeleket a ház előtt, megtetszettek anyukáddal egymásnak? Érdekes sztori.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2016. júl. 1. 20:08 Privát üzenet
RTL klub Keresem a családom

A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont 2016. júl. 10. 15:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogy találjam meg a nemesi oklevelet?
Hogyan találjam meg az ősöm?
Hogyan találjam meg vérbeli szüleimet, esetleg testvéreimet?
Szerintetek hogy találjam meg az ősöm?
Hogy találjam meg őket?
Nemrég tudtam meg, hogy örökbe fogadtak a szüleim, zártan. Fel lehet e így is kutatni a biológiai szüleimet és ha igen akkor hogyan?

Kérdések a Családi kapcsolatok rovatbólKérdések a Családfa rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!