Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találjam meg a biológia...

Florszi kérdése:

Hogyan találjam meg a biológiai apámat?

Figyelt kérdés
Konkrétan csak a nevét tudom és azt hogy amikor "fogantam"a faluba akkor fektették valami telefon kábeleket... sajnos nem tudok sok mindent és nem tjdo ,hogy amit elmonstak igaz e. Szeretném tudni hogy ki ő,szeretném tudni milyen ember, szeretném azt is tudni hogy tudja e azt hogy én vagyok. És szeretném ha tudná ,hogy van egy unokája is.... nem tudom hogyan álljak neki. Lényegében en csak egy kaland eredménye vagyok.

2016. jún. 28. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Kb anyudat kérdezd.vagy ő sem tud semmit...?vagy miert nem mondja el? Az is lehet hogy akit annyira keresel ott van valahol a szomszédban
2016. jún. 28. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha a születési anyakönyvedben nem szerepel, akkor

csak anyukád tud segiteni. Feltéve, ha tud a hollétéről bármit. Telefonkábelfektető volt és miközben szerelte a kábeleket a ház előtt, megtetszettek anyukáddal egymásnak? Érdekes sztori.

2016. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
RTL klub Keresem a családom
2016. júl. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!