Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Hogyan találjam meg vérbeli...

Hogyan találjam meg vérbeli szüleimet, esetleg testvéreimet?

Figyelt kérdés

Örökbefogadott vagyok és ahhoz a korhoz érkeztem hogy nagyon kíváncsi vagyok rá.

Esetleg írjak egy körlevelet a Facebookra?

Előre is nagyon köszönöm!


2015. márc. 3. 22:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tudom, hogy 18 éves korod után tudod megkeresni, a gyámhivatalban érdeklődhetsz.

Egyébként meg ne Facebookon kutass, hanem elsősorban az örökbefogadó szüleidet kérdezd meg erről. Meg fogják érteni, hogy érdekel, és ők segíthetnek ebben.

2015. márc. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

18 év felett gyámhivatalban érdeklődhetsz...


ha bármi infód van a szüleidről,v ki akarod írni mikor és hol születtél,akkor csinálhatsz körlevelet és reménykedhetsz, hogy megosztják minél többen!

2015. márc. 4. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Facebookon van egy csoport ahol örökbe adó szülök keresik gyermekeiket és olyan is ahol fordítva :)
2015. márc. 4. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Örökbefogadó szüleid nem segítenek ebben? Gondolom számítottak rá, hogy érdekelni fog kik ők, és esetleg szeretnéd megismerni is őket.

Amúgy meg ha nem segítenek, akkor ahogy írták gyámhivatal, és talán érdemes az ezzel foglalkozó oldalakat is böngészni, hátha ők is keresnek téged.

2015. márc. 4. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2015. márc. 4. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!